Wpis z mikrobloga

Co lepiej kupić: #xiaomi RedMi Note 2 czy #huawei P8 Lite? A może coś innego, w cenie do 800 zł, z LTE i najlepiej dual simem? Czytam recenzje obu i obydwa sprawują się dobrze, z jednej strony RedMi jest kompromisem jakości w zamian za cenę, z drugiej nie wiem, czy warto dopłacać do P8 Lite, skoro jest mniej wydajny. Chcę, żeby był to telefon, którego nie będę musiał zmieniać za rok.

#android
  • 16
@dfdrdedwdsdxdcdv: tak od chińczyka na promocji 11.11 w aliexpress
Co do jakości wydaje mi się, że nie odstaje od konkurencji wszystko trzyma się dobrze.
Tył to jakiś plastik czytałem, że niektórym coś tam skrzypi jak przycisnął, ale po wymianie klapki już nie skrzypi, akcesoria tanie.
@dfdrdedwdsdxdcdv: gwarancje w polsce masz tylko chyba od ibuygou z serwisem w wawie. jak kupisz od firmy z gwarancja to oni pewnie jakos sami by musieli odsylac... sam nie wiem ja bym kupil gdzies z mozliwoscia placenia paypalem
@Arrgon: Paradoksalnie, telefonu potrzebuję do wychodzenia z piwnicy do pracy, bo obecny jest już tak strasznie zmasakrowany, że podczas wchodzenia w kalendarz, żeby zobaczyć grafik wysyłam co najmniej jedną niechcianą wiadomość ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale jeśli Nokia 3310 ma internet LTE to biorę w ciemno
@dfdrdedwdsdxdcdv: jeśli telefon jest Ci potrzebny do pracy, a aktualny przeszkadza na tyle, że zacząłeś rozważać zmianę to zastanów się, czy przez ten możliwy miesiąc oczekiwania odbiłbyś sobie tę stówkę przez sprawniejszą pracę, czy jednak możesz pozwolić sobie na czekanie. Pomijając już kwestie gwarancji.
@DomeN: Masz rację. To przemówiło za faktem, że jednak kupuję z Polski. Przez stary (upadł bardzo mocno o podłogę i to na metalową nogę od łóżka, nie działa miejscami dotyk, są przebarwienia, nie ma wibracji, nie ma co go konserwować więc sporo rzeczy też podupada) ominąłem kilka spotkań.