Wpis z mikrobloga

@hogyer: zależy jaki masz ten prostownik. jeden będzie ładował bez przerwy dopuki go nie odłączysz i elektrolit będzie sobie bulgotał a inny z tak zwaną elektroniką zakończy ładowanie. napięcie dobre a i dystans jako stosunek rozładowania podczas działania rozrusznika a póżniejszego ładowania w trakcie jazdy raczej dobry.
Mam taka dorożkę. Jak odpalam rano i załapie rozruch na rozruszniku około 6 sek. to jeszcze rozrusznik musi pracować około 7 sek. i puszczam. dodaje w ten czas gazu czyli to 7 sek. Mam obroty około 1000 dodanego gazu mimo powoli rosną. i po około 13 sek zaczyna równo pracować. Może to wam podpowie. Proszę o zawołanie odpowiedniego #samochody #mechanikasamochodowa #mechanika #elektronika itp.
hogyer - Mam taka dorożkę. Jak odpalam rano i załapie rozruch na rozruszniku około 6 ...

źródło: comment_JiBpTXziWzhSLGjNrL2XkAB33dK3qJ8v.jpg

Pobierz
@hogyer: ekhm, tak tylko spytam czy sprawdzales napiecie w momencie rozruchu? tez mialem cyrki ostatnio z odpalaniem, w spoczynku elegancko 12 z hakiem ale pod obciazaniem spadlo do 8 i aku do #!$%@?, kupilem nowy i jezdze jak szalony, pozdro