Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  w I gimbazie naszym nauczycielem byl trener lekkiej atletyki, jakas tam olimpijke prowadzil, no ale chuj z nim, bo ciagle tylko biegi, skokii, kula, zaliczenia, kilka razy oszczepem nawet rzucalisny xD jak mielismy grac to w siate, w gałe tez nie dawal nam kopac.
  No ale raz mielusmy na wf zastepstwo, z wychowawca III klasy gimby, klasa dojezdzajacych dzieciakow, z roznych wsiow i innych mokradel. Tam wiadomo, same mordy zakazane, dupy niedomyte, no ale byli silni i grozni, sie wszyscy ich bali.
  No i mielismy laczona lekcje z nimi i z panem nauczycielem koksem, a lekcja pierwszy i ostatni raz odbyla sie dla nas na przyszkolnej silce.
  Pokazal nam jakies rozgrzewki i cwiczonka, pierwsze 45 minut sobie machalismy, a na drugiej lekcji bylo wyciskanie maksa na benczu, ale tylko my, z pierwszej klasy, bo starsi juz haratali w gale, za tloczno na tej silce bylo na dwie grupy.
  No i pamietam jak dzis, ze wyjebalem 50 polskich kilogramow na tej lawie, najwiecej w klasie, pan koks mnie pochwalil i nawet sie rozeszlo to jakos, bo po lekcji, w szatni podszedl do mnie najwiekszy ogr z lasu, taki syn rolnika co w wieku 15 lat juz jezdzil traktorem i ujezdzal swinie i powiedzial ze to dobry wynik i zebym cisnal dalej.
  Wtedy zakochalem sie w silowni i postanowilem ze bede wielki i silny jak pan koks nauczyciel. Albo chociaz jak Wicher (tak mial na nazwisko ten ogr z 3 klasy). Oznajmilem to rodzicom, co oni skomentowali

  pokaż spoiler Chyba cie pojebalo, zadnych sterydow, zadnego towarztstwa z silowni, lepiej ksiazke poczytaj


  Dzis mija 18 lat od tej chwili, a mi 1,5 roku od powrotu na silke. Juz jestem silniejszy niz Wicher, ktory pewnie zapil sie pod wiejskim sklepem lub utonal na bagnach przed ukonczeniem 18 roku zycia. Juz jestem silniejszy niz pan koksu. I juz ani mama ani tata nie zabronia mi wstrzykiwac sobie sterydianow w dupe. Zycie jest piekne, kiedy po tylu latach odzyskuje sie utracona milosc xDDDD

  #heheszki #silownia #mikrokoksy #truestory
  pokaż całość

  odpowiedzi (31)

 • odpowiedzi (6)

 • avatar

  Media informują, że naukowcy odkryli lecącą w stronę Ziemi asteroidę o średnicy kilkunastu kilometrów
  12 dni do zderzenia -
  Premier Morawiecki oświadcza, że dzięki wysokiej ściągalności podatku VAT, Polska jest dobrze przygotowana na taką ewentualność.
  11 dni do zderzenia -
  Minister Emilewicz udziela wywiadu, w którym stwierdza, że taka asteroida to są biliony ton kruszywa i różnych materiałów, których wykorzystanie będzie ogromną szansą dla polskiego przemysłu budowlanego.
  10 dni do zderzenia -
  Prezydent Duda udaje się na Jasną Górę.
  9 dni do zderzenia -
  Opozycja pyta rząd, dlaczego nie uruchomiono programu budowy schronów.
  Premier odpowiada, że nie ma pewności czy dojdzie do zderzenia. Przypomina, że na Śląsku mamy mnóstwo kopalń, które łatwo na schrony zaadoptować.
  Górnicy ogłosili pogotowie strajkowe i zażądali od rządu podwyżek.
  8 dni do zderzenia -
  Naukowcy utrzymują, że asteroida najprawdopodobniej wpadnie do oceanu co grozi serią fal tsunami o globalnym zasięgu.
  7 dni do zderzenia -
  Rząd wprowadza zakaz zbliżania się do akwenów wodnych. W sejmie ostra dyskusja, czy zakazu nie należy rozszerzyć na rowy melioracyjne i kałuże.
  6 dni do zderzenia -
  Prezydent wygłosił orędzie, w którym oświadczył, że nie przestaje się uczyć i właśnie samodzielnie wykopał ziemiankę.
  5 dni do zderzenia -
  Premier poinformował, że polityka zamykania kopalń prowadzona przez PO doprowadziła do tego, że jednak nie wszyscy Polacy zmieszczą się w kopalniach i zasugerował aby pójść w ślady prezydenta. Zapewnił, że mamy więcej łopat niż Niemcy, w przeliczeniu na milion mieszkańców.
  4 dni do zderzenia -
  Gowin zwołał konferencję prasową. Łamiącym się głosem oznajmił, że się waha. Nie doprecyzował o co chodzi.
  3 dni do zderzenia -
  Episkopat zwrócił się do rządu o 100 miliardów, za które zorganizuje szturm modlitewny w intencji zatrzymania asteroidy.
  2 dni do zderzenia -
  Jarosław Kaczyński wygłasza w Sejmie przemówienie. Mówi, że jeszcze nie znamy całej prawdy o Smoleńsku. Pochwalił zupę pomidorową, którą jadł ostatnio u Prezes Trybunału Konstytucyjnego.
  1 dzień do zderzenia -
  Polsat cały dzień wyświetla „Armagedon”.
  Dzień 0 -
  Asteroida ominęła Ziemię. Premier ogłosił sukces rządu w walce z asteroidą, podkreślając istotną pomoc kościoła. Skarb państwa wykonał przelew na konto Episkopatu. Na wniosek Marka Suskiego postanowiono na jakiś czas utrzymać zakaz zbliżania się do akwenów wodnych, na wypadek gdyby asteroida zawróciła.

  #koronawirus #heheszki #armagedon #bekazpisu
  pokaż całość

  odpowiedzi (18)