Wpis z mikrobloga

@InnyKtosek: Możesz rozwinąć? Jesteś jedynym programistą czy jednym z wielu? Ekspert miał styczność z programem? Od kogo dostał certyfikat że jest ekspertem?
Czy Ty jako autor (zakładam główny + prawa autorskie) nie powinieneś sam sobie wystawiać certów?
@Hipokryta: @lukasz1985m:

Możesz rozwinąć? Jesteś jedynym programistą czy jednym z wielu? Ekspert miał styczność z programem? Od kogo dostał certyfikat że jest ekspertem?

Kiedyś sprzedałem swój program firmie dla której teraz świadczę inne usługi. Czasem gdy oni czegoś nie ogarniają w moim programie to im pomagam. Ostatnio dobrał się do tego programu jakiś Janusz który coś mocno spieprzył i firma podjęła decyzję, że aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości tylko
@Hipokryta: Nie mam, tworzenie takich kont byłoby lekko nieprofesjonalne ale mam dostęp do kodu więc mógłbym takie konto dodać nawet teraz. Support bardziej techniczny, tj obsługa kodu, naprawa błędów, utrzymanie serwera itp.
@InnyKtosek: Jakby mi ktoś tak kazał to bym kisnął niemiłosiernie (ʘʘ)
Normalnie to powinni wysłać januszy do Ciebie na szkolenia, jeżeli jeszcze istnieje support, no ale widać chyba oszczędności ( ͡° ͜ʖ ͡°)