Wpis z mikrobloga

Byłem dziś na szkoleniu strzeleckim w #bialystok na strzelnicy Hubertus. Strzelało się fajnie, pobawiłem się w składaniei rozkładanie hałacha, przed strzelaniem trochę teorii. Myślę, ze te 150zł to było dobrze wydana kasa, ale dodatkowe 25zł za certyfikat uczestnictwa to zdzierstwo. Chyba zapiszę się do klubu, ale nie tej firmy która to organizowała, bo jest za daleko ( Augustów) tylko lokalnego :)
ps. ten 22lr to było na 65 metrów z karabinka.

#strzelectwo #strzelnica #strzelajzwykopem #bron
Vein - Byłem dziś na szkoleniu strzeleckim w #bialystok na strzelnicy Hubertus. Strze...

źródło: comment_0UXqFgNMJ6drj46MJiJGjfniBKGPtXPt.jpg

Pobierz
  • 19
@Vein: Jak chcesz to mogę podać kontakt do klubu, którego instruktor nie bierze nic za szkolenia tylko za wejście na strzelnice i amunicję ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sam jestem w tym klubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@emcter: Na Hubertusie jak chodziłem sam, to płaciłem tylko za strzał, instruktaż i "wypożyczenie" było w cenie strzału. Inna sprawa, że strzał z 22lr kosztuje 1zł 9mm chyba 1.5zł
@tage: :) Z pierwszego czy drugiego? ;) Ja mówię, pierwszy to moje wyniki, z których jestem w miarę zadowolony, szczególnie, że pierwszy raz strzelałem z kalibru większego niż 22lr, co do drugiego, jak pisałem, karteluszka do oprawienia i powieszenia na ścianie :P
Z ciekawostek, jestem leworęczny a ciągnie mnie do strzelania z prawej ręki i z prawego oka.
@tage: na te 65 metrów wystarcza, to szkolenie to była bardziej zachęta do zapisania się do klubu niż cokolwiek innego.
Co do tego .22lr to nie było jednak 65 metrów tylko mniej, ale nie mogłem znaleźć na ile było ustawione (na tym torze nie było wyświetlacza), karabinek był fajny, poza faktem, że albo naboje były do kitu, albo karabinek był zużyty/brudny, bo co któryś strzał nie pobierał naboju do komory albo