Wpis z mikrobloga

@eoz: Jak będziesz chciał użyć zniżki z Polski to Cię sprawdzą i nie możesz mieć auta zarejestrowanego na siebie w pl. Ją tak kombinowałem jak kupiłem pierwsze auto to mi dwa lata zniżek przepadło, bo się doszukali że mam samochód zarejestrowany w kraju i mi podnieśli ubezpieczenie
@Robstar Za Mondeo 2.0 z 2001 roku wychodzi mi jednorazowo £1050 w Elephancie, za Corsę 1.2 z 2004 wyszło £760.
Comprehensive z jakimiś tam drobnymi dodatkami, bez podawania stłuczki i przedniej szyby naprawianych w Polsce.

Nie mam auta w Polsce, ale pewnie przy zniżkach będą sprawdzać też te zgłoszenia do ubezpieczyciela.

Aha, NCD podawałem chyba 0 lat, bo myślałem że to liczą w UK.
@eoz: No to popatrz ... ją mam 9lat zniżek i płacę 700, a Tobie bez zniżek wychodzi 1000, to teraz przemyśl to czy Ci się opłaca kombinować. Możesz sobie po sprawdzać na sucho z tymi zniżkami z pl. Ja używam comperthemarket.com
@eoz: Dam Ci jeszcze #protip ... jak nie masz kasy żeby zapłacić za rok z góry, to zapłać kartą kredytową, a potem ją spłać w trzech podejściach, bo jak będziesz chciał płacić miesięcznie to Ci wyjdzie drogo ...
@Robstar Hm, w Elephancie jednorazowo przy płatności kartą wychodzi właśnie £1050, bez karty prawie £1600. Miesięcznie liczą po £170.
@Robstar: Ok, porównywarka mi pokazała wyniki praktycznie takie same jak w Elephancie. Poza jednym, gdzie instalują jakąś skrzynkę w samochodzie. Nawet nie pytam, czy warto :)
@eoz: Z tym boxem co montują to nie jest takie złe, tylko tam sobie wykupujesz mile np. 5000 na cały rok, ale potem za wzorową jazdę dostaniesz bonusowe mile z tym że jesteś cały czas monitowany ... czyli jak przekroczysz prędkość to oni będą o tym wiedzieć. Znajoma z tym boxem najechała na plastikową butelkę, która wystrzeliła to za chwilę do niej dzwonili z ubezpieczalni czy miała wypadek ...

Dobra ją