Wpis z mikrobloga

plusujcie pizzę dżjuseppe, którą zastałam właśnie w kuchni idąć po poranną kawę, a zastałam ją w chodzącym, prawdopodobnie od wczoraj, piekarniku, kuchnia cała #!$%@? swądem, nie wiem kiedy się to wywietrzy. Współlokatorowi chyba się delikatnie przysnęło po tym jak go dopadł głód ( ͡º ͜ʖ͡º)
#patologiazewsi #gotowanietomojapasja #wspollokatorzy
Pobierz n.....z - plusujcie pizzę dżjuseppe, którą zastałam właśnie w kuchni idąć po poranną ...
źródło: comment_hxrpQLydkJ5RxDljJfFi0n4AWoAPOJe5.jpg
  • 37
@ninakraviz: czyżbyś była ze śląska i upiekła tradycyjne śląskie ciasto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Adammik: ja nie rozumiem, matulka kupiła sobie rok temu nowy piekarnik i może ustawić alarm, że upłynęło już 90min, a dlaczego nie dodali możliwości wyłaczenia piekarnika? Ah zapomniałem, ta opcja pewnie było dodawana do 500zł droższych piekarników "piekarnik XSafe" #buldupy
@sirgorn: hmm to muszę zerknąć jeszcze raz do instrukcji z piekarnika w domu. Kupiony był kilka lat temu, za lekko ponad 1k i wydaje mi się, że jest tak jak mówisz (można ustawić alarm, ale nie wyłączy on piekarnika), ale ma też te zabezpieczenie o którym pisałem (sam się wyłączy po ponad 3h pracy).
@Mave: tak, tylko jak jej sie #!$%@? przysneło przy gotowaniu #!$%@? barszczu to nie byloproblemu ze #!$%@? palonym grzybami w calym mieszkaniu( ͡° ͜ʖ ͡°)