Wpis z mikrobloga

#!$%@? #!$%@? caly wpis, no nic

Intermittent fasting style, dzisiaj 21h post, 3h okna niestety, bo brak czasu. Czas przygotowania 1h. Szejka nie ma, bo opędzlowałem wcześniej. 2500kcal tylko, bo ucinamy. Cały dzień mineralka, zielona herbata, potem jedna mała kawa. Energii dużo, to chyba ta adrenalina i mikrodawki HGH XD #pdk Co mamy

rukola, pieczarki, sałata pekinska, orzechy włoskie, migdały, pestki dyni, ryż basmati, fasola czarna, kotelety sojowe, sos pomidorowy, jabłka, mango, ziemniaki przerobione na fryty zapiekane w pierkarniku huehue

#weganizm #veganmaze #wegetarianizm #dieta #mikrokoksy #intermittentfasting
maze - #!$%@? #!$%@? caly wpis, no nic 

Intermittent fasting style, dzisiaj 21h po...

źródło: comment_noziYVGTLTzqpG1EMcRxD6wlP7idEUDw.jpg

Pobierz
  • 14
@maze: Nie jestem kompletnie w temacie ćwiczeń ale powiedz mi czy nie tyjesz od tak obfitych kolacji? Pytanie może głupie ale chodzi mi o to, czy specjalnie dobierasz składniki tak aby się "nie odkładały", czy jesz na co masz ochotę bo i tak to spalisz podczas ćwiczeń? Ja mam z kolacjami ból dupy bo potrafię cały dzień nie jeść ale kolację to muszę zjeść bo nie zasnę i tym oto sposobem
@lunapants: tyjesz od tego że jesz więcej niż twój organizm potrzebuje - tak w skrócie, a nie od tego czy jesz jeden, dwa czy pięć, sześć posiłków. To nie jest moja kolacja, a jedzenie za cały dzień - około 2500kcal, w związku z tym, że jestem teraz na redukcji i robię okresowy post to za chiny nie przytyję ( w skrócie nie jem przez większą część dnia i potem w kilku
@maze: czy ta metoda nie rozszerza jakoś żołądka nienaturalne, skoro napycha się wszystko naraz? i jak to ma się do trawienia? czy organizm zdąży to strawić wszystko dobrze przed snem? i co z głodem w ciągu dnia - to też chyba średnio zdrowe, jak się cały dzień nie je, a żołądek cały czas pracuje. poza tym organizm ma zdaje się tendencję do odkładania, jeśli dostaje za rzadko jedzenie. magazynuje wtedy z
@SScherzo: zaktualizuj swoja wiedze z odzywiania, ta metoda jest tak samo stara jak homo sapiens. Nie napychasz na raz, ja jem krotko bo moge i akurat dzis nie mialem czasu, normalnie to 4-6h okno w ktorym jem okolo 3 posilki. Glod jest bardzo maly po dwoch tygodniach. Nie ma absoutnie zadnej roznicy w czasie trawienia 2000kcal w dwoch czy szesciu posilkach. Ta metoda jest bardzo zdrowa, pomaga nawet cukrzykom typu 2
@maze: Przeczytałam o IF i powiem Ci, że moim błędem jest czekolada po nocach. Ostatnio miałam trochę stresów i po nocach budziłam się i pochłaniałam nawet 2 tabliczki na raz (!) więc stąd moje niedopinanie się w spodniach. Ogólnie wracam do 1 posiłku dziennie - kolacji - oraz dorzucę sobie jakieś lajtowe ćwiczenia typu 6 weidera, no i czekolada gorzka w ilości max pół tabliczki. Na takim zestawieniu właściwie chudnę do
@lunapants: bo to ze lepiej sie mysli, pracuje podczas postu itp jest potwierdzone, problemem moze byc tylko to ze nie bedziesz jadla wystarczajaco mikroskladnikow, roznych takich rzeczy ktorych nie widac na etykietkach a sa potrzebne wiec pamietaj o warzywkach i owocach. Swoja droga to zawsze mozesz mi dodac polowe polowy tej czekolady i juz utniesz kalorie, bardzo chetnie przyjme :-D