Wpis z mikrobloga

@adamiakowy: nic nie zrobił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.wykop.pl/wpis/16236513/marahin-spoko-ze-wylewasz-swoje-osobiste-zale-publ/55667377/
i ten wcześniejszy post, który ja wrzuciłem, nie chce mi się szukać. Nawet jego gildia i koledzy uznali, że jest popieprzony. :) On żył tym tagiem chyba, bo chwilę potem do mnie dzwonił, na mój numer, który znalazł na mojej stronie.
Serio, koleś ma po prostu problemy ze sobą.
@adamiakowy: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak czy siak, nie dostanie unbana - łamał regulamin, w ciągu swojej gry (nawet na samym początku serwera) abusował grę robiąc konta i zbierając z nich hajs, i tylko przez naszą życzliwość nie dostał wtedy bana.
Nie muszę już chyba tłumaczyć tego, że wczoraj nie chciał oddać przedmiotu którego nie miał prawa mieć, i który zyskał tylko i wyłącznie przez nasze niedopatrzenie.
@adamiakowy: może nie napisał, ale mam info z pierwszej ręki że na tsie zjebe dostał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzeba byc nienormalnym, żeby z powodu gry dzwonić do kogoś. Pomijając już fakt, że rozłączył się od razu po moim tekście, że "nie mogę, mufi ją ma" xD. Ale w sumie on już chore inby odwalał na serwerze, więc...
No, z mojej strony koniec, nie mam zamiaru marnować
@marahin: Czyli za prawienie moralow i abusowanie (skoro tak, to czemu brak kary wczesniej?) dostal kare bana, a typek od autoheala ktory potem go omijal dostal na miesiac - bez deleta postaci? No pieknie. A jak tak wam zalazl za skorte, to trzeba bylo bana na 6h jak dzisiaj niektorym, zabrac mu ten item i by bylło pozamiatane.
@december12: brak kary wcześniej, bo mieliśmy podejście żeby w sumie pobłazliwie ich traktować. Nie dostał kary bana, tylko zmianę loginu i hasła do konta na czas zabrania przedmiotu (i jasno określiłem, że ja się tym nie zajmę, tylko @huffy, bo według mnie nie powinien już grać).
Nie wiem kim jest >typek od autoheala który go omijał dostał na miesiąc
, jeśli chodzi o mass killah to ma tak jak @
@december12: no i jeszcze jedno:

za prawienie moralow i abusowanie dostal kare bane


dostał karę za nagminne łamanie regulaminu, niezastosowanie się do instrukcji administratora (mimo próśb, ostrzegawczego kicka i ostrzeżeń pisemnych na czacie), która trwałaby 24h, gdyby nie to, ze potem zaczął trolować graczy na serwerze mimo moich upomnień, a potem wjazdy zeszły bezpośrednio na mnie.
Koleś ma ze soba problemy, zbyt poważnie traktuje ten serwer, i zbyt poważnie traktuje nas.
@marahin: Ok, tylko wyciąganie tego poza serwer i naigrywanie się z czegokolwiek tutaj na wypoku nie przystoi zwłaszcza Wam. Jemu też, ale to zwykły użytkownik. Załagodzeniu sporu to nie służyło z całą pewnością. A tak poza tym, to jestem jak najbardziej za surowym karaniem wszelkiego abusowania i łamania regulaminu. Właściwie to rozczarowujące były kary 6h za utrudnianie grania innym albo tydzien za autheala czy tam bota.
EDIT: A skoro wam nie
@december12: od dwóch dni za bota / autoheala dostaje się miesiąc kary.
Wyciąganie tego poza serwer? #mirkots to jest tylko i wyłącznie serwer. Poza tym, on poszedł o krok dalej - dzwoni na mój prywatny numer i grozi, że pójdzie jeszcze dalej ;) więc zastanów się, kogo bronisz i w jaki sposób.
@Magik_Antonio
@marahin: Ale ja bardziej krytykuję Wasze metody, niż bronię jego. Nie ma sensu się już o to kłócić, może wyciągniecie na przyszłość z tego wnioski, może nie. Zdecydowanie i brak wchodzenia w takie własnie pyskówki, to bym Wam polecił. A przecież chcę tego co Wy, żeby się miło grało.
@december12: no i od dzisiaj tak już jest. My mieliśmy takie podejście, bo sami przyszliśmy z nastawieniem "ej, spoko, to mirki" - które jak widać się nie sprawdza. Od dziś krótko.