Wpis z mikrobloga

wszyscy po jednym piwie wsiadają do auta


@Lubie-po-polsku: ?? Nikt z odpowiedzialnych ludzi, których znam nie siada od razu po wypiciu piwa do auta...

Pomijając, że może to być czasem niebezpieczne, to jest po prostu nieodpowiedzialne. Bo niech tylko ktoś inny spowoduje śmiertelny wypadek, w którym też uczestniczysz i po zbadaniu alkomatem możesz zostać obciążony całą odpowiedzialnością.
@prawy_mirek: Po jednym piwie niby wynik badania alkomatem jest dopuszczalny. Ja nie wsiadam, z tego powodu, ze jak jestem naprawde #!$%@? do nieprzytomnosci to mam zaprogramowane, ze prowadzenie autem nie jest ok. Jakbym uznal ze po jednym mozna jechac, to moje zaprogramowane odruchy na czas nawalenia szlak by trafil.
@JerryStoned: Rozumiem. Podobnie bylo z sylwester z wykopem. Mirki lurkowaly ale nie pisały bo niemieli nic konstruktywnego do przekazania i odznaczenia nie dostali. W zeszłym roku się produkowałem jak głupi a odznaczeń nie było. ( ͡° ʖ̯ ͡°) napisz do @a__s może da Ci coś na pocieszenie bo to miła babka
@JerryStoned: Kino akcji z lat 80 tych jest spoko. Teraz wydawac by sie moglo, ze naiwne, ale w tedy to bylo super nowa, oryginalna fabula! Mam znajomego co kiedys sie umowil na randke, a ona przyszla ze znajomymi. Troche nie najlepiej bylo mu sie wkrecic.
@jerrystoned Pamiętam za dzieciaka, jak mieszkalem na wsi, przyjezdzala obwozna strzelnica :) taka przyczepa. placilo się powiedzmy piec zyla, dostawalo sie wiatrowke i strzelalo w costam. wygrywalo się jakiegos fanta. Najlepsze bylo to, ze zawsze jak sie cos wygralo mozna bylo zamienic na fotke bohatera kina akcji. Także nie ważne co wygrałeś, zawsze wychodziłeś ze zdjęciem stallone, albo schwarzenegerra. Wszyscy to brali. #gimbynieznajo