Wpis z mikrobloga

@NuGuns: w takim razie nie zostawiaj tego wszystkiego napewno nic Ci nie jest i do rana samo przyjdzie!!

Szoruj do szpitala ale juz - nie jestem lekarzem ale #!$%@? nie szukaj diagnozy w internecie.
raczej nie wyrostek, wyrostek zaczyna się jako ból słabo zlokalizowany w okolicy nadbrzusza/pępka dopiero potem schodzi do prawego dołu biodrowego.


@rodzinnabutelka: Właśnie też to czytam wszędzie. U mnie od początku stale w jednym miejscu. Tak gdzieś w 2/3 prawej strony.

w takim razie nie zostawiaj tego wszystkiego napewno nic Ci nie jest i do rana samo przyjdzie!!


@banciur: Miałem dzisiaj siedzieć do późna więc jak nie będzie przestawać w przeciągu
szukasz diagnozy na mirko.


@DigiDigi: Porady, czegokolwiek. I tak żeby iść na sor chcę trochę poczekać, bo nie będę szedł z "pół godziny temu zaczął mnie boleć brzuch, nie wiem o co chodzi" :<
Ale no jak nie przejdzie niedługo to idę. Bez obaw!
@alexithymia: Cokolwiek to było na razie przeszło. Żadnych objawów poza bólem nie zaobserwowałem. Może to coś o podłożu nerwowym po prostu. Ostatnio mam dużo pracy i dużo stresu :<
Zobaczymy jutro rano o/
@NuGuns: Tak ja koleżanka wyżej napisała - jak masz duże kamienie żółciowe(wątrobowe) to najprawdopodobniej boli Cię woreczek żółciowy. Wątroba zaczyna boleć dopiero, kiedy jest w naprawdę złym staniem. Jeżeli to woreczek żółciowy to bóle mogą się nasilać przy ucisku pod prawym żebrem(również moze boleć przy nacisku na prawy bok). Po za tym po jedzeniu możesz czuć "gniecenie" lub większy ból.
@NuGuns: fajnie, że przeszło i nie musiałeś się męczyć :) Mimo wszystko sprawdź to jakimś USG i podstawową morfologia (z OB) i badaniem moczu - tak na wszelki wypadek.
I wołaj jak czegoś się dowiesz/lekarze coś wykluczą :)

Trzymaj się :)