Gorące dyskusje ostatnie 12h

10 lat na tym łez padole... Z tej okazji robię #rozdajo najlepszej polskiej wódeczki jaką piliście w ostatnim czasie.
    Spośród plusujących wylosuję jedną osobę, do której powędruje połóweczka tego czystego jak łza bociana trunku.
    Losowanie dziś o 22.
    #bialybocian #wodka #10latjakjedendzien #ubezpieczenia pokaż całość

odpowiedzi (43)

Pozdrawiam kierowcę który spotkał dzisiaj na polnej drodze leżąca dziewczynę, która płakała nad stłuczonym sosem meksykańskim z Łowicza a w tle kręciło się koło z wywróconego roweru.

Tak to byłam ja xD
    Nie płakałam z bólu albo z powodu sosu(chociaż jego mi żal) tylko z wkurwienia, zmęczenia i zniechęcenia życiem.

No i uważajcie jak jedziecie po piasku.

#zalesie #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (63)

Jestem kurierem od dwóch miesięcy i praca jest zajebista xD tyle, co się uśmiałem podczas życia to ja pierdolę, na kurierce w tydzień wyrobiłem tę normę śmiechu. Pracuje w jakiejś tam firmie #dpd i jak mi się nie chce gdzieś rozjeżdżać po całym mieście to wpierdalam wszystkie paczki do biblioteki miejskiej a wszystkim odbiorcom pakuje awizo xDDDDDD. Najlepsze, jakiś frajer miał wczoraj dostać pakę wieczorem, ale myślę sobie, przecież nie będę po nocach zapierdalał - my kurierzy pracujemy od siódmej do max trzynastej, potem jazda po mieście w kółko aż się znudzi. Koleś napisał mi SMS, że był kurierem przez 3 lata i że każdy go zna, podzwoni do znajomych i będę miał przejebane... Jak to pokazałem reszcie dzisiaj w szatni, to wszyscy takim śmiechem zajebali, że mieliśmy godzinę opóźnienia już na starcie XDDDDDD bo typ z dyspozytorni nie chciał nas do wozów wpuścić, bo myślał, że wszyscy spaleni #narkotykizawszespoko

No nic, cwaniak dostanie swoją paczkę najbliżej za tydzień od teraz, jak mi się będzie chciało xD i niech nie liczy na spotkanie twarzą w twarz ze mną, bo pierdolnę awizo XDDDDDD
    #kurier #kurierka #zyciekuriera #pdk #dpd #truestory #coolstory
    pokaż całość

odpowiedzi (41)