Wpis z mikrobloga

Haha xD Piszę w nowym wpisie, ponieważ wpis @alternatywna został usunięty z gorących przez moderację (#afera), by nie pokazywać jak okropne było #wykopparty10, poza tym chcę, żeby ktoś to przeczytał, a nie zniknęło w komentarzu do jej wpisu.

Jakaś dziewczyna (@alternatywna), której totalnie nie kojarzę, była na wczorajszym wykopparty pół godziny i walnęłą posta o tym, jakimi to przegrywami nie są uczestnicy. W trakcie wspomniała o mnie, co niesłychanie mi pochlebia, jednak oczywiste kłamstwa na mój i nie tylko temat wymagają z mojej strony sprostowania, nie lubię obrażania osoby mojej i partnerki, zwłaszcza, że post wszedł do gorących.

Gwoli wyjaśnienia: ubrałem się na tę imprezę w sposób zabawny, założyłem biały bezrękawnik "żonobijkę", słomiany kapelusz, za duże jeansy, które by mi spadały, gdyby nie szpetna podróbka paska Diesel. No więc serio, jak można nie wyczuć, że to jest ubiór ŻARTOBLIWY? Trzeba być pozbawionym zarówno poczucia humoru jak i wyczucia smaku :D Nie wspomnę już o akcesoriach w postaci linijki 50 cm. ( ͡ ͜ʖ ͡) Autorka posta pisze

Kowboj w obleśnej białej typowo internetowo-pedofilskiej podkuszlce i dżinsach penetrujący językiem usta niewiasty na środku parkietu

W komentarzach autorka pisze

ale ta penetracja gardła sorry, ale na parkiecie najlepiej nie wygląda

Tak, pocałowałem się ze swoją dziewczyną, o żadnej penetracji gardła językiem nie ma mowy, w ogóle jest to możliwe? Pytałem się jeszcze dzisiaj o to partnerki, zgodnie twierdzimy, że nie można tego nazwać nawet pocałunkiem z języczkiem. @alternatywna ma ból dupy o to, że ktoś nie ubrał się jak wszyscy i do tego tańczył, przy czym ośmielił się pocałować dziewczynę. Ten post zaplusowało 480 osób. xD Brawo WYKOP PEEL.

Jak tańczyłem, to widziałem grupkę trzech dziewczyn siedzących przy kanapie, nabijających się ze wszystkiego. Czaicie, taki typ damskiej stulei, wkurzone, że nie dostały atencji, darmowych drinków; obgadujące osoby, które się dobrze bawią, głeboko zdegustowane pocałunkiem. Mini loża szyderców, chichotki we własnym gronie. Zbyt fajne, by się integrować, Super, że wyszłyście i mam nadzieję, że znalazłyście imprezę bardziej godną Waszych osób.

PS: Co to w ogóle za poroniony pomysł zabierać koleżanki nie mające pojęcia, co to wykop, wmawiać im że będzie "fajnie" xD i być wkurzonym, że wygląda to jak mirko na żywo. Hahaha
PS2: Wołam @worldmaster i dziękuję za zdrowe podejście do sprawy i napisanie paru rzeczowych komentarzy w trakcie jak spałem. Link do wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/16260011/bylam-jakies-pol-godziny-na-wykopparty10-z-kolezan/
PS3: Dzięki wszystkim za fajną zabawę - Linijkarz, koleś w "żonobijce"


Screen posta, #rakcontent :
Pobierz jrider - Haha xD Piszę w nowym wpisie, ponieważ wpis @alternatywna został usunięty z ...
źródło: comment_wqQ8DWiFOJJzq7C7MNCzB27fLyhN3sRr.jpg
  • 91
Jak tańczyłem, to widziałem grupkę trzech dziewczyn siedzących przy kanapie, nabijających się ze wszystkiego. Czaicie, taki typ damskiej stulei, wkurzone, że nie dostały atencji, darmowych drinków; obgadujące osoby, które się dobrze bawią, głeboko zdegustowane pocałunkiem. Mini loża szyderców, chichotki we własnym gronie. Zbyt fajne, by się integrować, Super, że wyszłyście i mam nadzieję, że znalazłyście imprezę bardziej godną Waszych osób.


@jrider: amen, więcej nie trzeba dodawać.
Jak tańczyłem, to widziałem grupkę trzech dziewczyn siedzących przy kanapie, nabijających się ze wszystkiego. Czaicie, taki typ damskiej stulei, wkurzone, że nie dostały atencji, darmowych drinków; obgadujące osoby, które się dobrze bawią, głeboko zdegustowane pocałunkiem. Mini loża szyderców, chichotki we własnym gronie. Zbyt fajne, by się integrować. Super, że wyszłyście i mam nadzieję, że znalazłyście imprezę bardziej godną Waszych osób.


Myślę, że tym tekstem @jrider nieźle to podsumował. ;)
@jrider - nie