Wpis z mikrobloga

Rozwalił mnie wegetariański ból dupy z powodu Tefaowego mema na FB.

Pierwszy komet z brzegu:

Żegnaj, Tefal! Właśnie wyrzuciłam dwie Wasze patelnie - i tak były kiepskie. Niemniej lubiłam markę. Już nie lubię i odradzę ją każdemu, kto mnie o nią zapyta,ponieważ nie sympatyzuję z markami o tak płytkiej osobowości.


Czy mi się wydaje czy patelnie stworzono głównie do smażenia tej przebrzydłej padliny zwanej mięsem? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Już nawet nie rzecz w tym czy jaką ktoś kuchnie preferuje, ale o to jak ludzie potrafią się napompować do granic śmieszności. Muszę przyznać, że parę razy mało nie spadłem z krzesła jak czytałem sobie te komentarze. Ludzie niech kto chce smaży na czym chce nawet na smalcu swoje warzywka, ale nie popadajmy w głębiny śmieszności ... ja kupię w takim razie Grilla i kolejną patelnie Tefala i wysmażę na niej kilowego stejka i jak bezwzględny mięsożerca wciągnę go całego oblizując się przy tym ( ͡ ͜ʖ ͡)

#kuchnia #gotujzwykopem #mieso #burgery #gotowanie #wegetarianizm #weganizm #4konserwy #heheszki #hummor #humorobrazkowy
saint - Rozwalił mnie wegetariański ból dupy z powodu Tefaowego mema na FB.

Pierws...

źródło: comment_vJyCH63Jp9rbvpz6iasIRoJfMdCBJUdf.jpg

Pobierz
  • 16
@Pantograf: Zapewne patelnie służą głównie do smażenia warzyw na smalcu ( ͡ ͜ʖ ͡).
To się nazywa marketing ( ͡ ͜ʖ ͡). Marka, o której nic się nie mówi, a potem w mediach z byle powodu się rozejdzie ... umówmy się Mnie się podobało i nawet gdyby napisali, że wegetarianie są lepsi niż mięsożercy bo lepiej się wypróżniają to nie wywaliłbym
@aceofmace: niby jak? Jedni ludzie uwielbiają mięso, inni są temu przeciwni. Sami się w tym ludzie podzielili i tego żaden post nie zmieni. Tefal po prostu wyraził zdanie jednej ze strony i tyle. Jeżeli ktoś tutaj widzi jakieś gardzenie drugą stroną to po prostu bardzo chce się doszukać problemu (co wegetarianie uwielbiają robić ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@Estilio: dawno takiej #gownoburza nie widziałem pod czymś tak błachym, pojawiają się teksty:

Idę właśnie wyrzucić wasze 3 patelnie. I nigdy więcej, a mama była dużą fanką;( No nic, ale pewnie utrata klienteli jest warta tego, by nie zostać wegetarianinem


Żegnaj, Tefal! Właśnie wyrzuciłam dwie Wasze patelnie - i tak były kiepskie. Niemniej lubiłam markę. Już nie lubię i odradzę ją każdemu, kto mnie o nią zapyta,ponieważ nie sympatyzuję z markami
@Estilio: Ja już miałem jednejmu różowemu pisać, że gdzieś w hameryce południowej są jeszcze takie plemiona, które dalej kultywują tradycje kanibalizmu ( ͡ ͜ʖ ͡)
@VVelur: ja pierdzielę, tacy ludzie mają coś nie teges z głowami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś śmieje się z blondynek - będąc blondynką przyjmuję to na klatę i dołączam do żartu. Powiedz żart o kobietach i technice - dorzucę kilka ze swojego doświadczenia. Ale jeśli śmiejesz się ze mnie bo jestem weganką, nie obrażasz mnie, ale naśmiewasz się z mojej wrażliwości na cierpienie zwierząt, wyśmiewasz ich