Wpis z mikrobloga

dzisiejsza pogoda w #warszawa to jakaś masakra i nieporozumienie ( ͡° ʖ̯ ͡°) przejść się nie da po chodniku normalnie, wszędzie błoto albo kałuże :< Jeszcze trzeba robić uniki przy ulicy, żeby czasem jakieś auto nie oblało brudną wodą. Ale najgorsze jest to, że wyszło jakie, niestety, zwierzęta tu mieszkaja - tyle psich kup obrodziło jak snieg stopniał, że to jest aż wstyd, żeby w stolicy kraju był taki zwyczaj. Hehe po co sprzątać, przecież śnieg jest, nie widac ze sie Fafik zesrał. A to gówno się niestety cudownie nie rozpuści w śniegu, tylko wlaśnie razem z roztopami wypływa na wierzch. Cudem nie wdepnałem w żadną minę... Sam mam psa i sprzątam za nim nawet najmniejszy groszek, na każdej ulicy i o każdej porze - uważam to za coś normalnego, ale widac niektórych przerasta. Masakra jak widać jak starsi ludzie głównie wyprowadzają swoje yorki i kundelki przed własny blok, dają mu srac pod swoim własnym balkonem, a potem to kiśnie i śmierdzi...

#gorzkiezale #zwierzaczki #barrelfromunderpeople ? #smuteg
  • 7
@yacolek: ja kompletnie nie lubie zimy, musze buty wyczyscic z soli, kupilem sobie nowe buty dalem ponad 300zl pare razy wyszedlem i jeb w #!$%@? solo, fakt moglem je jakims plynem czy srodkiem popsikac czy cos xD