Wpis z mikrobloga

Mirasy, potrzebna pomoc. 21 lutego rusza nowy sezon dość prężnie działającej ligi reddita ACRL. Szukam partnera do teamu który chciałby wystartować razem ze mną w klasie GTE (Endurance) PRO-AM. W skrócie - dwugodzinne wyścigi w co drugą niedzielę od 28.02 do 19.06. Z bajerów - trzy klasy do wyboru (GT1, GT2, Cup), apka do lotnych startów i samochód bezpieczeństwa. No i możliwość ścigania się z kierowcami z całej Europy - w zeszłym sezonie jednym z zawodników w kategorii PRO był Wolfgang Reip, zwycięzca GT Academy i profesjonalny drajwer w Blancpain GT3. Ktoś chętny? Jak tak, to piszcie na PW. Szczególnie zależy mi na #januszesimracingu , którzy kręcą czasy i wyniki podobne do moich, by zmaksymalizować możliwość drużynowej jazdy. Co do samochodu - GT2 i Corvette C7R, ale wszystko do negocjacji.
#acleague #assettocorsa
  • 11
@tenbatonik: Eventy w zeszłym sezonie GTE zaczynały się dokładnie o 19:30, nie wiem czy chodzi tutaj o rozpoczęcie treningu, kwalifikacji czy wyścigu. Dam Ci jeszcze znać.
Ja przejechalem w sezonie 3 pare wyścigow, teraz też się może zapisze ale na "krótkie" GT3.
Bardzo fajna liga i sciganie na wysokim poziomie.