•  
    m.....i

+17

Tabletki majo oczy. ◕‿◕
    inb4: nie wyjmę

Edit: i tym samym, wbrew avatarowi, udowadniam, że mam usta.

pokaż spoiler będzie gównoburza? Eee, myślę, że nie. Nie ma nad czym.

#pokazjezyk #benzodiazepiny #heheszki #piercing #narkotykizawszespoko

źródło: Capture.PNG

+: HjugO, D........k +15 innych
    •  

@mallavi: Kolczyk nawet do minki nie pasuje.

•  
      D........k

0

@mallavi: Obstawiam, że będzie min. 300 plusów.
      Oczy ładne, usta ładne... Pewnie masz krzywy nos? ;>

•  
      m.....i

0

@Dziewiatek: nos mam też prosty i mam w nim kolczyk, który przez 80% czasu jest schowany. Septum. Dlaczego? Bo tak, mam go chyba z piąty rok i nie zanosi się na zdjęcie. ;) Będziecie robić układankę mojej twarzy z fragmentów zdjęć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      @Colos: ten kolczyk jest uniwersalny, ziomeczku.
      @Karol_Bednarczyk: MDMA uznaję tylko w kryształach, to jest coś wręcz przeciwnego - klonazepam 2mg x2.

•  

@mallavi: mdma to gówno, niemal że drogie to ryje łeb, już lepiej meskaline

•  
      D........k

0

Będziecie robić układankę mojej twarzy z fragmentów zdjęć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mallavi: nie, chciałem tylko jakoś przemycić komplement ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@mallavi:

Będziecie robić układankę z fragmentów moich zdjęć? ;)

Podsuwaj, im więcej fragmentów tym szybciej Twe życzenie się spełni, aten...

pokaż spoiler kolczyk ujdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      m.....i

+4

@Dziewiatek: Jak na dobrze wychowaną młoda damę - dziękuję Ci bardzo. ◕‿◕ Mało rzeczy denerwuje mnie bardziej niż nieumiejętność przyjmowania komplementów, swoją drogą. Edit: czy to jest krzywy nochal? :D

@kukis111: no to patrz poniżej, kiedyś miałam jeszcze smileya ale wyjęłam bo po prostu mi się znudził. Generalnie jako osoba która miała epizod dorabiania sobie jako piercerka/tatuażystka (ale nie jak Karyny z wenflonem) sporo eksperymentowałam z własnym ciałem i do tej pory ciekawi mnie polska scena BM. Mam troszkę "metalu' w ciele i do każdego jestem przywiązana - pun intended. ;)

@wyspiarka: ojjj, na bordo kojarzyła mnie masa ludzi, sporo też widziało mnie na wykopparty (gdzie paradowałam jako dumne bordo), a garstka mireczków zna mnie tak bliżej - jako kogoś do wyskoczenia na imprezę czy też utrzymywania kontaktu facebookowego. I nie umarłam, nie dostałam gróźb karalnych ani swoich nagich zdjęć wziętych z... Nie wiem skąd, z fotoszopki jakiejś. :P

źródło: Capture.PNG

+: kukis111, w......3 +2 innych
    •  
      m.....i

0

@Karol_Bednarczyk: MDMA nie ryje głowy, oczywiście mówię o czystym MDMA a nie jakichś RC analogach, poza tym MDMA to empatogen, a meskalina - psychodelik. Zasadnicza różnica. :)

•  

oczywiście że psychodeliki górą @mallavi:

•  
      D........k

0

Jak na dobrze wychowaną młoda damę - dziękuję Ci bardzo. ◕‿◕

@mallavi: zdążyłem już zauważyć, że jesteś kurewsko grzeczna ^^ nie ma za co ;)

•  

@mallavi: nie umniejszam Twojej rozpoznawalności, to takie żartobliwe ujęcie problemu wykop fapfolderu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      m.....i

+3

@Dziewiatek: kurwa w łóżku, dama w towarzystwie - i równowaga zachowana. ;}
      @wyspiarka: rozumiem, rozumiem! ◕‿◕

+: D........k, Viking +1 inny
    •  
      m.....i

0

@chuckmls: będę. ;) Niestety z pewnych rzeczy nie da się zejść cold-turkey, więc paradoksalnie - muszę ćpać żeby przestać ćpać w pewnym momencie.

A akurat 4mg klonazepamu to górna granica dawki leczniczej, misiu kolorowy. Bo i klonazepam mam leczniczo wypisywany. ʕ•ᴥ•ʔ

•  

@mallavi: współczuję tego momentu w którym sobie powiesz dość. W moim przypadku to było najgorsze 2 tygodnie mojego życia. Ps jestem czarno biały, ale głównie biały :) no i w sumie zazdroszę miętusów, ale nigdy więcej, choćby mi się jeszcze gorzej życie sypało i wszyscy mi umierali.

•  
      m.....i

+1

@chuckmls: Ja powiedziałam sobie dość już dawno temu. Naprawdę, nie tak "na niby" - np. bo rodzina chce, bo chłopak chce, bo ktoś inny chce. Powiedziałam dość, bo nie da się żyć będąc uzależnioną od jakiejś substancji (pomijam powietrze, śmieszki) i codziennie rano sobie to powtarzam. Schodzę z opio i benzo - typowa kombinacja. Z alkoholem nie miałam nigdy problemu. Zeszłam (zupełnie) z IV, dziś mija 74 dzień. Z bdz zjechałam z chorych dawek krótko działających benzosów (alpra itp) do w miarę niskich dawek długo działających. Jest naprawdę dobrze. Niedługo wskakuję na buprenorfinę i mówię "pa" opio, benzo pewnie będę musiała brać do końca życia (zaburzenia lękowe) ale na pewno nie chcę wyjść poza dawkę 2-4mg klonazepamu na dzień, idealnie byłoby wrócić do 2mg. Albo nawet 1mg. Piszę o tym otwarcie, bo to forma terapii dla mnie, ale to nie znaczy, że nie mogę podchodzić do tego z dystansem.

•  

@mallavi: Skoro tak piszesz o rozpierdalaczach dopaminowych i innych stymulantach/depresantach, to pewnie nie jesteś jaroszem w kwestii prochów. Pewnie też wiesz, że te eksperymenty nie pomogą Ci na zaburzenia lękowe.

•  
      m.....i

0

@chuckmls: Skoro podejmujesz dyskusję na ten temat to wiesz zapewne, że niektóre choroby (rozgraniczam chorobę od uzależnienia) nie mogą być ze zbyt wielkim sukcesem leczone samą terapią, bez farmakologii. Uwierz, że próbowałam. Osobiście pogodziłam się z tym, że klonazepam w jak najmniejszej dawce będę przyjmować... Może nie do końca życia, ale sporą jego część. Zwróć uwagę na to, że to nie cukierki szczęścia, jak na przykład Xanax. Tu podłoże jest troszkę inne, cumplu. Jeśli masz z tym doświadczenia i uważasz że możesz jakoś pomóc - jestem otwarta na rozmowę, ale raczej na PW.

•  

@mallavi: Masz ładną buzię, uspokajałbym się z Tobą. (。◕‿‿◕。)

•  

@Asdasiq: zapraszam, sedacja zawsze spoko. I dziękuję. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

+: s........4
    •  
      V........a via Android

0

@mallavi: Kocham Cię, pij...yyy... jedź ze mna MDMA HCl :3

•  

@Vodkapicca: ...z chęcią. ;)

+: s........4

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement