Wpis z mikrobloga

Fable, Medal of Honor Allied Assault, NBA Street Homecourt
Diablo II, the Sims 2, Assassin's Creed II, Gothic 2, TOCA 2, Deluxe Ski Jump 2
Fallout 3, Hari Pota (OGRAŁEM GO CAŁEGO), Worms 3D
Battlefield 2142

Te wszystkie gry to gry, które mogę nazwać grami dzieciństwa. Szczególne wyróżnienie dla NBA Street Homecourt, w którego, będąc podludziem z podbazy, grałem na konsoli stojącej przed Empikiem zawczasu składając się z kolegami na dolewkę coli z KFC. Również wyróżnienie dla TOCA 2 i Worms 3D, w które grałem z kolegami na kompie do pracy ojca jednego z kolegów. I to PIK PIK robione przez kompa, kiedy we trzech naraz chcieliśmy skręcić w TOCA 2 () A i jeszcze Deluxe Ski Jump 2 na każdej informatyce obowiązkowo mamucia skocznia I LEĆ ADAM LEĆ JAK ORZEŁŁŁŁ KURCZĘĘĘ

A WASZE GRY DZIECIŃSTWA?


#gry #nostalgia #fable #medalofhonor #diablo2 #simsy #assassinscreed #gothic #toca #deluxeskijump #fallout3 #haripota #worms #battlefield2142 #snejk
Yolanty - Fable, Medal of Honor Allied Assault, NBA Street Homecourt
Diablo II, the ...

źródło: comment_dxLqJCXXjTou3CjRiq85lM4jPY4G0qjD.jpg

Pobierz
  • 7
  • 0
@Yolanty:
@FarlenPL: cod1,morrowind, driver, spiderman,tenchu,mgs, medievil, Gran turismo 2, Age of Empires, Colin mcrae 2,moh aa, Age of Empires, counter strike, mu online.. Te gry kojarzą mi się najbardziej z czasów młodości. ;) o dziwo u mnie nie zalicza się do nich Heroes 3.owszem trochę się pogralo i gra genialna ale bardziej z powyższymi grami kojarzy mi się dzieciństwo. Pierwsza gra w która grałem na psx - driver ;) spać