Wpis z mikrobloga

#poznan #kiciochpyta

poznanskie pyrki-mirki, ja ponownie z pytaniem.

rozwazam alternatywna historie niz zamieszkanie na Polance, ktora ostatnio mi polecaliscie.

Kto podrzuci jakas ladna lokalizacje na obrzezach miasta, z ktorej:

a) na Polanke jest w miare dobry dojazd (szczegolnie kwestia korkow, ktorych na mapie nie widac). Powiedzmy ze ok. 20-30 minut w jedna strone styka.
b) jest dosyc zielono (za bliskosc rzeczki/jeziora dodatkowy plus)
c) mieszkania nie sa z turboPRL a pod blokiem nie straszy menelnia
d) jest jakikolwiek dyskont/supermarket, zeby nie trzeba bylo robic wielkich wypraw po zakupy

Uwaga - w gre wchodza tez miejscowosci podpoznanskie obslugiwane przez komunikacie miejska czesciej niz raz na pół roku (kierunek - dworzec pks). Jezeli ktos mysli, ze alternatywny wariant rozwazam zeby porownac ile moge zaoszczedzic, to ... dobrze mysli :)

Wiem ze powinienem najpierw zrobic research, ale ostatnio tak ladnie pomogliscie, ze sprobuje raz jeszcze :)

płace w plusach i wyrazach wdziecznosci.

Grafika domu z ziem... pyry dla atencji.
Pobierz xavvax - #poznan #kiciochpyta 

poznanskie pyrki-mirki, ja ponownie z pytaniem.

...
źródło: comment_4MuCzYwsNKRkJ3nn9cDBPiMrCELPB2PM.jpg
  • 12
@xavvax: Ja mieszkam na Żegrzu w niskim płytowcu, nie narzekam szczerze mówiąc, ale idealnie też nie jest :) Ale rok temu mieszkałem w Chartowo Tower (3 przystanku przed) przy osiedlu Lecha i troszkę sporo płaciłem i szukałem oszczędności w tym roku akademickim ale jak patrzę na to teraz, to była błędna decyzja :D