Wpis z mikrobloga

Facet uderzył w dzika podczas wyprzedzania przez co auto nadaje się do kasacji. Na dobitkę dostaje mandat w wysokości 300zł i 6pkt karnych. Argumentacja policjanta(jak dla śmieszna): gdyby jechał wolniej i nie wyprzedzał(nie było zakazu)to nic by się nie stało. Ja bym poszedł o krok dalej, bo gdyby w ogóle tego dnia nie jechał to też by się nic nie stało.
#motoryzacja #prawko #dzik #policja #drogowka
  • 8
@ImeNs: Należy zachować szczególną ostrożność, no kur..! I jak tutaj żyć? Nie dość, że młody człowiek skasował auto to jeszcze mu dowalili mandat. Gdzie tutaj jest sprawiedliwość? Czy mandat dostaje się za wykroczenie czy za fatygę wielmożnych panów policjantów? A potem się dziwić że ludzie plują takim pod nogi. Trzeba wykazać trochę zrozumienia w sytuacji drogowej, a nie karać gdzie się da.
Można jechać wolniej, taaa, jasne. Najlepiej 40 na godzinę
Tiaa, domniemanie niewinności wróżenie prędkości pewnie z szyszek które koło astry leżały...
Nosz kur.. Hondziarz też walnął, a przecież "jakby pan jechał wolniej to by pan wychamował". Ja bym nie przyjął mandatu.
@nieocenzurowany88: no na to wygląda że za dzika( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ignac: właśnie o tym mówię. od razu mu wpierają że za szybko jechał. ja kiedyś przy 20km/h sarne uderzyłem. gdybym wezwał policję to też by mi wciskali że za duża prędkość i nie zachowanie należytej ostrożności. bo przecież mogłem auto pchać ( ͡º ͜ʖ͡º)