Wpis z mikrobloga

Mamuśka ma kablówkę - z Vectry. #!$%@?ą mnie jak jasna cholera. Co robią?
Z opóźnieniem wysyłają listy z następnymi fakturami do zapłacenia. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że... od razu piszą tam o odsetkach za nieuregulowanie należności.
Ustalane było tak podczas zawierania umowy, że "przyjdą faktury które należy opłacić w banku, na poczcie lub przez Internet", a w tytule należy podać numer faktury. Jednak jak to #!$%@? zrobić, jak te dziady wysyłają faktury kilka dni po terminie płatności?
Dzisiaj jadę wypowiedzieć im umowę - nie chodzi o kilkadziesiat groszy miesięcznie, ale o poziom buractwa. W #!$%@? firmie nie chcę mieć żadnych usług.

#oszukujo #afera #januszebiznesu #vectra #telewizja #gorzkiezale
  • 9
@bialaowca: Jak to osoba starsza - często woli płacić na poczcie. Ma konto netowe, często robi też zwykłe przelewy, ale pracownik jej powiedział, że by przelew nie zaginął to musi wpisywać numery faktur - to się tego trzyma. Wiele osób jednak nie ma Internetu, czeka na blankiety aż przyjdą - a te przychodzą z fakturkami z kilkudniowym opóźnieniem.
@bialaowca: No ja się #!$%@?łem, odsetek nie zapłaciłem. Sporo ludzi na pewno jednak płaci dla świętego spokoju... i tak kilkadziesiąt tysięcy ludzi zapłaci co miesiąc 1 zł więcej i już się robi pokaźna kwota.
@bialaowca: Pewnie jest im przykro i zrobią wszystko by wyjaśnić sprawę... i na tym się skończy. Dziś jadę osobiście do Vectry zerwać umowę to pogadam najwyżej z pracownikiem.