Wpis z mikrobloga

@zerozero7: i znowu odpuściłem. Jestem dziś po dwóch godzinach klepania komend w FreeBSD więc już mi się odechciało ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma tu chociaż podstawowego instalatora na wzór tego z debiana? Kurde, jak zobaczyłem, że nawet gruba trzeba mu podać na tacy to dałem reboot i albo się gnoju włączysz albo nie :D Zresztą dziś i tak czasu brak.
https://github.com/helmuthdu/aui


@carlo497: Możesz spróbować tego ;)

@kovalski: Tak, pardon - pomyliłem nicki i miałem pisać do @carlo497 :<. Kiedyś faktycznie był instalator, właściwie to nie mam pojęcia czemu zrezygnowali (pewnie dlatego, że teraz nie ma initscripts, bo jest systemd, i więcej działa w trybie out of the box). Tak z 4 lata temu gdy byłem na studiach i wojowałem z Gentoo to mój OS to był Knoppix na pendrivie przez
@zerozero7: ja w szkole też jechałem BSD z palca. W sumie to mieliśmy w pewnym sensie "zawody" kto szybciej postawi system od zera do pinga a tam było coś na wzór archa tylko bez pobierania paczek ale... porzucenie w tych instalatora jak na filmiku w tych czasach to jakaś kpina. Skoro ktoś wydaje os to powinien dać minimum udogodnień i do tego tryb --im-freaking-nerd jeśli ktoś lubi zabawę.

A co do