Wpis z mikrobloga

Witka mircy!
Potrzebuje porady/pomocy. Moja mama poprosiła mnie o to bym znalazł jej jakiś dobry nowy smartfon w abonamencie do 30(ewentualnie 40)zł miesięcznie i najlepiej żeby kosztował od 1 do 60 złoty. Smartfon powinien mieć duży wyświetlacz (wiadomo wzrok słabszy) i być mało awaryjny (najlepiej jakiś "czysty" system operacyjny bez zbędnych bajerów) no i oczywiście w miarę przyzwoite jak na taką cenę parametry (z tego co słyszałem to im więcej ramu tym mniej się przycinają aplikacje i telefony płynniej działają).
W kwestii smartfonów jestem jak dziecko we mgle i tak naprawdę nie znam się na niczym(sam nigdy nie miałem takowego fona). Sam zrobiłem małe rozeznanie lecz w większości parametry nic mi nie mówią, a od tych wszystkich stron i telefonów mózg mi już kipi. Oczywiście chciałbym też byście mi poradzili co myślicie o takim telefonie jak Moto E lub Allview Viper i4G które przykuły moją uwagę(wszystko w sieci PLAY ale może być każda inna). Jest jeszcze Samsung Galaxy Core Prime który może lekko jest droższy ale jeszcze się "zmieści w portfelu". Z góry dziękuję za zainteresowanie i pomoc i czekam z nadzieją na jakieś sensowne i pomocne opinie/porady.

#pytanie #kiciochpyta #smartfon #telefony
  • 2