Wpis z mikrobloga

W Krakowie wygwizdano polską premier, natomiast w Londynie wielki Polak i wybitny patriota, Donald Tusk walczy o jedność Unii Europejskiej i rozmawia z premierem Cameronie o przyszłości Wielkiej Brytanii w unii i próbuje wynegocjować jak najlepsze warunki dla obu stron.

Tusk > Szydło

#bojowkadonaldatuska #neuropa #tusk2020
źródło: comment_5XiBJYhnfsmTtoPLMq1mcyTMaFWMO8ls.jpg
  • 54
@Lipathor: Nie mam konkretnych zarzutów, nie mam zamiaru tracić czasu na szukanie materiałów dla kogoś takiego jak Ty.

Może mi jeszcze powiesz że to co robią Niemcy, jest jak najbardziej ok. Oni mają demokrację w krystalicznej formie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tusk to mąż stanu ( ͡º ͜ʖ͡º) Kisnę niesamowicie. Mój rakomierz #!$%@?ło. Baw się tam w swoim świecie :) Miłego dnia. Nawet mi Cię nie szkoda synu.
@NieBojeSieMinusow: Zaburzenia widzę :D Sam sobie... yhym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu szkoda mi czasu na takich ludzi, więc pozostaje tylko wykożystać ich do tego co się nadają najlepiej. Do ciśnięcia beki. Napisałem że mi Cię nie szkoda.
@Kamill: jest jedna sprawa która go przekreśla jako polityka, stratega i patriotę. Zamiast pompować polski kapitał, otwierał wszystkie drogi dla kapitału zagranicznego który wykańczał rodzime firmy. Tak mocno nas drenowali ze nawet kiedy wszystkie kraje miały ujemne PKB po kryzysie to my jak zielona wyspa byliśmy im plus. Aż wstyd.
@Lipathor: przez 8 lat jego rządów tak co miesiąc miałbym zarzut na tuska, pierwszy lepszy to zamach na demokrację i obsadzenie swoimi ludźmi publicznych stanowisk + pranie mózgu Polakom, sprzedaż polskiego majątku Niemcom np. o aferach nie będę wspominał, zarzutów miałbym jeszcze pewnie z tysiąc ale jaki jest sens pisania ich, skoro jutro przyjdziesz i zadasz znów to samo, głupie i bezczelne pytanie
@Lipathor: "nic poza typowymi dla władzy zarzutami" - no i na tym etapie kończy się nasza rozmowa bo tak to można tłumaczyć WSZYSTKO włączając w to np. pogromy w kopalni wujek (wspominam o tym bo za PO oddawano dziwnie duży szacunek zbrodniarzom wojennym)
@SirBlake: można to tłumaczyć że UE gwarantuje stabilność polityczną w regionie. Nie gwarantuje najszybszego możliwego rozwoju. Bo jesteśmy teraz zapleczem dla Niemców. Ale mamy stabilność. Wojna nam nie grozi. I im bardziej się zastanawiam to dobrze mi z tym. Nie ma żadnej alternatywy jeśli chodzi o sojusze w regionie i nic z tym nie zrobisz. No bo grupa wyszehradzka to chyba nie ten kaliber.