Gorące dyskusje ostatnie 12h

Prawilnie przypominam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy #naruto

odpowiedzi (15)

#historiekamerzysty

Pewnie nie jedno z was ma czasem takie chwile, że przed snem wijecie się w dreszczach, bo nagle wasz mózg przypomina wam o czymś ultra żenującym co zrobiliście. Mój dobry kumpel - kamerzysta traktuje ten dziwny odruch jako nieodłączny element swojego życia. Nie bez powodu ma ksywę przypałowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Krótka anegdotka jak zrobić „chujowe wesele”. Zawsze na końcu gotowego materiału dopisujemy piękny napis „Koniec”, czy podziękowania, cokolwiek. Mój kumpel był właśnie w trakcie zamykania jednego z wesel i została mu właśnie do napisania końcowa wiadomość. Pech chciał, że akurat w tym dniu był rozkojarzony a do tego w tym momencie zadzwonił do niego telefon. Gadał z kimś tam i wciskał sobie i usuwał losowe litery na klawiaturze praktycznie nie myśląc o tej czynności. Jeszcze większy pech spadł na niego w momencie, jak mózg postanowił wybrać na koniec rozmowy 3 magiczne litery, które na klawiaturze są obok siebie. Skończył rozmowę, zapisał projekt i puścił w export. W ten właśnie sposób młodzi oraz ich rodzina zamiast pięknego napisu „Koniec” na materiale ujrzeli napis „huj”. xD Historia zasłyszana bezpośrednio od niego ale 100% autentyk, bo owa rodzina nie poleca go na grupach fejsbukowych gdzie tylko o nim wspomną, mimo przepraszania i poprawek. Głupi błąd a pewnie nie jedno zlecenie przez to stracił, bo wieści szybko sie roznoszą. Dobrze, że ja zanim wyexportuje to sprawdzam całość 10 razy. A no o raz nie zauważył i nie wyciął ujęcia jak przy tańcu jakiejś starej ciotce cycki wyleciały i żyły własnym życiem xD pokaż całość

odpowiedzi (23)

• odpowiedzi (13)