Wpis z mikrobloga

@Wykopaliskasz: też o tym myślałam, ale jednak skłaniam się ku Colors. Staramy się nie jeść w domu słodyczy czy innych przekąsek, a jak by przyszła paczka pełna łakoci to ciężko by się było powstrzymać ;) Books też raczej odpada - czytam w zasadzie tylko ebooki z kindla.
@Aviendha: Zastanawiałem się nad Colors, bo daje dużo możliwości, ale jednak wybrałem Snacks. Zawsze jak gdzieś jadę, to lubię próbować lokalnych specjałów.

Jak po angielsku mówi się ogólnie na wszelkiego rodzaju żelki? Po wpisaniu w translatorze pokazuje "jelly Beans", tylko że to chyba jest konkretna marka tych kolorowych fasolek żelkowych. Natomiast gdy sprawdzam na wikipedii hasło "żelki" i przechodzę na angielską wersję, to wyświetla się "wine gum", ale czy to znowu
@Wykopaliskasz: na żelkach haribo napisali gummi candy. Więc pewnie też można tak napisać.
Ogólnie to niby fajne te snacks, ale znów trzeba będzie od cholery za przesyłkę zapłacić bo takie rzeczy trochę jednak ważą.
@Aviendha: Zapisany na "Books" :) Przesylka idzie do rodzicow, wiec raczej nie byliby zadowoleni mega paczka cukierkow (albo by zniknela :<), a ksiazki spokojnie beda czekaly na odbior :)
@Aviendha: Taak, to musi być "gummi candy". To hasło z angielskiej wikipedii linkuje na polskią wikipedię z hasłem "żelki", a ona natomiast na angielską z ""wine gum". Czyli któraś z nich linkuje źle. Niestety nie poprawię tego, bo wipedia zablokowała możliwość edycji osobom z neostradą.

No, obawiam się, że może wyjść drogo. Ale wydaje mi się, że jak bym robił na tą kolorową, to też by mi ciężkie wyszło.
@Wykopaliskasz: a w ogóle Twój giftee Ci podziękował? Moja nie dodała zdjęć ani nawet słowa podziękowania, ale kredyt mi przyznali i zakończyli event. Może dlatego, że wrzuciłam jako shipment proof skan rozmowy z nią gdzie napisała, że prezent dotarł.
@Aviendha: Mi nie podziękował, zdjęć nie dodał. Pisałem do niego z pytaniem, czy paczka doszła, ale nie odpisał. Dodałem potwierdzenie nadania przesyłki. Event u mnie też zakończyli i przyznali punkty.
Podziękowała natomiast dziewczyna, której wysyłałem kartkę świąteczną. Ja kartki jeszcze żadnej nie dostałem.