Wpis z mikrobloga

3431 - 15 = 3416

No to kolejna trasa pokonana :) Zgubiliśmy się w lesie, a mój koń wpadł po brzuch w jakąś dziurę z błotem i wyrwał z niej ze mną na grzbiecie galopem więc było dość... ciekawie XD Na szczęście wszyscy wrócili cali i nikt nie spadł. Później zaznawszy pierwszego szybkiego galopu na prostej drodze w terenie mój młody wierzchowiec postanowił strzelić zadem i ponieść... Na szczęście (równie szybko jak przyszło mu to do głowy) zwolnił i zaczął się słuchać. Tak to z tymi młodziakami jest ;) A na zdjęciu ja z niesfornym ulubieńcem :D

#konskiegranice #konie #jezdziectwo
Kodia - 3431 - 15 = 3416

No to kolejna trasa pokonana :) Zgubiliśmy się w lesie, a...

źródło: comment_94dT8U2amk9eCNeNmRH3zl4flqmKsmWj.jpg

Pobierz
  • 12
@antipathia: Że tak powiem czasami ni stąd ni zowąd zrobi rodeo pod siodłem... A ostatnio go lonżowałam to wszystko pięknie ładnie spokojniutkim kłusem, a nagle jak wyrwał to razem z lonżą poleciał i biegał dookoła placu hahahah
@antipathia: 5 lat. właściwie jeszcze sporo pracy z nim, bo na wakacjach zaczęliśmy go zajeżdżać, ale wiadomo, że jak mogę przyjeżdżać tylko co tydzień, a i to przez problemy ze zdrowiem nie zawsze wypala to wolno idzie, bo nie jest w regularnym treningu ( ͡° ʖ̯ ͡°) a nikt inny się nie podejmuje jazdy na nim hahah