Wpis z mikrobloga

Mój dziadek był na robotach przymusowych w Niemczech. a ja pracuję dla jednej z największych firm Niemieckich. I wiecie co? Myślę, że dziadek byłby ze mnie dumny (i mojego kuzyna też, ponieważ w Niemieckim koncernie również się spełnia). Dumny z tego, że mogę robić rzeczy interesujące, pionierskie w Polsce, rzeczy które lubię, w dobrej atmosferze, a do tego zarabiać tyle, że mi starczy na wygodne spokojne życie, na poziomie wyższym niż większość Polaków.

Kisnę za to z #sebix marzących o #wielkapolska i całej obecnej #prawica Dlaczego? Ponieważ zaraz po tym jak wyleją swoje żale w internecie idą do fabryk prowadzonych przez #januszebiznesu którzy nawet wody im w zakładzie nie zapewniają, bo #cebulamotzno
W rankingach najlepszych pracodawców w Polsce nie ma żadnej Polskiej firmy która nie jest spółką Państwową, surowcową, albo energetyczną ale wiadomo #polandstronk tylko świat się uwziął na tego biednego mesjasza narodów.

Dlatego serdeczny penis w odbyt wszystkim tym którzy uważają, że niemcy #oszukujo, #kradno i chcą zniszczyć Polski naród. Jebnijcie się wszyscy w łeb.

#bekazpisu #bekazpodludzi #pis #gorzkiezale #przemyslenia #wygryw
  • 16
@wiszacy_mysliciel: Szanuje Twoje zdanie, ja natomiast nie zamienił bym pracy w Polsce na inny kraj. Pracowałem w delegacjach i mniej więcej wiem jak wygląda praca na zachodzie. Są jednak dla mnie rzeczy ważniejsze od hajsu. Powodzenia :-)
@Subtelna_aluzja:

A czy jak zupa zrobiona przez twoja żone jest zasłona to idziesz jeść obiad do sąsiada?


Mówię żonie, że lekko przesadziła z solą. Jeżeli zrozumie to nauczy się przyprawiać, jeżeli nie sam biorę się za gotowanie, albo nie jem w domu. Dlaczego mam jeść coś co nie jest zjadliwe?

Większość #januszebiznesu nie podwyzsza komfortu pracy z powodu #cebulamotzno tylko dlatego że ciężko im konkurować z wielkimi zagranicznymi koncernami na polskim
@wiszacy_mysliciel: To zacznij gotować, otwórz własna firme w tym chorym systemie i z taką zagraniczną konkurencją. Pokaż tym januszobiznesu jak to można firme prowadzić z klasą.
W ogóle co to za głupie oczernianie ideologii prawicowej i wiary w to, że Polska może być silnym częściowo niezależnym państwem (a nie pachołkiem Europy) z tym ile Ci płacą i jakie masz bonusy w pracy... I masz racje Niemcy nie kradną i nie oszukują,
W ogóle co to za głupie oczernianie ideologii prawicowej i wiary w to, że Polska może być silnym częściowo niezależnym państwem (a nie pachołkiem Europy) z tym ile Ci płacą i jakie masz bonusy w pracy


@Subtelna_aluzja: Ponieważ jak poszlibyśmy razem do PKO BP i starali się równocześnie o kredyt to mi by go przyznali bo mam niemieckie pieniądze, a Tobie nie bo jedyne czym dysponujesz to ideologią prawicową i szefem
@wiszacy_mysliciel: Kto powiedział że dla kogoś pracuje? I mozesz podrzucić link do tych statystyk o ludziach popierających prawice?


Dla mnie PIS to mniejsze zło, a Kukiz to zbiorowisko ludzii którzy chcą sie nachapać, chociaż jest tam paru którzy chca cos zmienic.