Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jak ja kurwa nienawidzę współpracować z różowymi....

Wysyłam babie dostęp do projektu. Piszę jej WYRAŹNIE KURWA żeby nie patrzyła na DRUGĄ część bo jest nie dopracowana i jest to tylko szkielet na razie. Żeby zobaczyła pierwszą część i napisała swoje uwagi / sugestie.

To ona do mnie pisze że DRUGA CZĘŚĆ jej się nie podoba i dlaczego to tak jest i żebym to zmienił. A o pierwszej części nie napisała nic.

JA PIERDOLE KURWA MAĆ
    pokaż całość

odpowiedzi (20)

mirki mam problem z mowim #rozowepaski. wymyslila sobie ze zmieniamy lozko, takie duze w sypialni. i kurwa mac ona mowi ze fajne materace w jysku po 2500 zl. kurwa mac, wchodze na allegro, wpisuje materace i sa po 400 zl. ona mowi ze chuja warte ze ten ma gwarancje na 25 lat itp. ja osobiscie wolalbym,m sobie kupci komputer za 2k i materac za 500. no i jesczze lozko 1k kosztuje. kurwa robic afere o jebany materac? czy te drogie materace sa rzeczywiscie lepsze? ja raczej powinienem jej ufac bo jest fizjoterapeutka wiec cos tam sie pewnie zna. ale wg mnie wydawac tyle hajsu na materac to debilizm. kto pomoze? ekspertci od materacow help. #logikarozowychpaskow #zwiazki #jebacmaterace pokaż całość

odpowiedzi (75)

• odpowiedzi (6)