Wpis z mikrobloga

Ten serwis LG to jakaś kpina. Tl;dr na dole.

Wysłałem swoją "gie dwójkę" po raz piąty do serwisu, tym razem z odpowiednią adnotacją "do rąk własnych" człowieka, który miał się tym zająć. Co się z nim działo? Przy jakichkolwiek czynnościach związanych z dotykiem ekran falował jakby się go wciskało na siłę. To mocno widać na ciemnym/czarnym tle.
W czym problem? Zadzwoniła dziś do mnie pewna pani, która stwierdziła, że dotykam ekran za mocno. xD #logikarozowychpaskow Ona teraz ma w ręku telefon i jak dotyka to nic się nie dzieje. Ja wciskam za mocno. Zamurowało mnie, bo tak głupiej odpowiedzi się nie spodziewałem. Doszliśmy do wniosku, że lepiej to dać technikom. Tylko kurde no nie wiem, bo może faktycznie nie umiem korzystać z ekranów dotykowych i powinienem sobie Nokię 3310 kupić. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

tl;dr:


#android #lg #g2 #lgg2 i wołam @kojos @honey___badger @fervi
##!$%@? #gorzkiezale
  • 23
@fervi: Ja nawet nie wiem do kogo mam pisać teraz. Czekam na jakiś sygnał od nich, wtedy pewnie powiem, żeby oddawali hajs, skoro takie problemy robią. Dowód zakupu mają, widzą ile kosztował.
@Tojtek: Nie, opisałem to jak wygląda i zamieściłem właśnie link do tego filmiku. A po drugie wpływ na to miał odklejajacy się wyświetlacz. Wyraźnie było widać jak wystaje z poza ramki.
@kojos: Ok, ale zaadresowałem do konkretnego gościa, a zadzwoniła do mnie babka, która "nie wie co w takim razie zrobić, bo ona używa i wszystko gra". U Ciebie nie było takiego problemu? Nie próbowali Ci wcisnąć czegoś takiego?
@Tojtek: Nie, ja miałem z zaadresowane z tego co pamiętam to jakiejś babki. Wysłałem i za dwa dni mail takiej treści:Witam,
Kontaktuje się w sprawie wymiany telefonu LGD802/358........
Zgodnie z pismem gwaranta naszej firmy sprzęt zostanie wymieniony na nowy model.
Niestety nie mamy takiego samego modelu na wymianę, w związku z czym proponujemy model G3 (lGD855)
Proszę dać znać.
@Tojtek: Musisz trafiać na złych serwisantów. A tak poza tym dużo znajomych ma G2 i to falowanie ekranu na każdym występuje w jakimś tam stopniu, chyba przez te cienkie ramki. Na szczęście w G3 tego już nie dostrzegam. :)