Wpis z mikrobloga

Hej mircy z #amiga #c64 #atari oraz #zxspectrum. Polska retro-społeczność łączy siły aby wspomóc synka Szamana, redaktora jednego z portalów amigowskich -- eXec. Poniżej więcej info. dorzućcie się proszę co łaska, plusujcie bądź podajcie informację dalej. Mamy już 67% całej kwoty, brakuje nam już tylko 2740 zł do zebrania. Przecież to tyle co nic! :-) Dzięki!

Siedmioletni Wiktor od niemal urodzenia oddycha przez rurkę tracheostomijną. Uniemożliwia mu to wiele kontaktów i czynności, których do tej pory nie doświadczył. Noszenie jej to ryzyko zakażeń. Temat mi bliski, bo sam niedawno straciłem teścia, który po operacji tracheotomijnej dostał zakażenia, pojawiła się sepsa i po osłabieniu organizmu nastąpił zgon.

Rodzina Wiktora chce uzbierać 8,500 zł na terapię, która pozwoli mu na samodzielne przełykanie płynów. Po tym usunięcie rurki będzie możliwe. Kwota nie jest z kosmosu, jest bardzo realna do osiągnięcia.

Jest okazja aby pokazać, że mimo podziałów środowiska jesteśmy w stanie sobie pomagać. Wpieraliśmy już Benedykta, SirLeo - teraz czas by pomóc dzieciakowi, który niczemu nie jest winien i jeszcze na dobre nie rozsmakował się w świecie. Możecie pomóc siedmiolatkowi z własnego środowiska, do czego szczerze namawiam. Tutaj można dokonywać datków oraz dowiedzieć się więcej o sytuacji. Namawiam też do przekazania prośby o pomoc w społecznościach, w których się udzielacie. Kto wie, może Wiktor już niebawem zarulezuje.

Tutaj można dokonywać datków oraz dowiedzieć się więcej o sytuacji: https://pomagam.pl/oddechwiktora
Główny wątek na PPA: http://www.ppa.pl/forum/integracja/34179/synek-szamana-z-portalu-exec-potrzebuje-pomocy#m507755
Pobierz Kokos - Hej mircy z #amiga #c64 #atari oraz #zxspectrum. Polska retro-społeczność łąc...
źródło: comment_eLJtgQjg3ImFYtWFwCB1iK9YwzEboAKh.jpg
  • 4
@odislaw: dzięki za sugestię. Nie mam tam konta. Jeśli nie uzbieramy do jutra to założę konto i tam poinformuję. Jeśli masz tam konto to śmiało możesz wrzucać w moim imieniu już teraz. :-) Dzięki!