Wpis z mikrobloga

Jaki jest obecnie najlepszy antywirus na rynku? Ostatnio miałem włamania na konto Allegro i szukam lepszych zabezpieczeń niż darmowy Avast. Może być płatny w granicach rozsądku - byle skuteczny. Co polecacie?

#komputery #programy
  • 13
@loss: na pewno o antywirusa włamali ci się na konto .... tak się kończy logowanie nie na swoim komputerze, telefonie, przez inne strony. Ja tam od zawsze mam avasta i nigdy nie miałem wirusów czy włamań na konta ....
@papapa12: ostatnio dostałem wiadomość na pocztę prywatną z prośbą o przesłanie więcej zdjęć telefonu i zdjęcie dowodu zakupu. Zdziwiłem się o co chodzi, bo nic nie wystawiałem na Allegro. Wchodzę na moje konto a tam wystawiony telefon za prawie 2k. Szybko skończyłem aukcję i napisałem do Allegro :/

Nie loguję się na nieznanych urządzeniach - jedynie w pracy gdzie z uwagi na specyfikę zawodu mam o wiele lepsze zabezpieczenia niż w
daj sobie spokój z avastem, jak ci zależy na dobrej ochronie wypróbuj sobie g data total, on ma sporo opcji zabezpieczających przelewy, dane poufne, hasła, więc bedziesz czuł sie na pewno bezpieczniej, zawsze też możesz liczyć na ich pomoc techniczną, to dla mnie też duży plus jeśli chodzi o av płatne.
jeśli szukasz płatnego to polecam ci g datę, najlepszy jakiego miałem, ani nie spowalnia, ma sporo opcji dodatkowych tj. ochrona bakowości, trzymanie ważncyh danych w chmurze. Co chwilę się słyszy o włamach do banków to trzeba samemu też myśleć jak to zabezpieczyć