Wpis z mikrobloga

@Suszi88: ja mam w nju i zadowolona jestem na maxa. 39 zł - sms, dzwonienie i mmsy bez ograniczeń, umowę mogę zerwać w każdym momencie i mam 15 gb neta. Choć na początek dają chyba 5 gb, a później im dłużej jesteś, tym więcej masz neta (jak włączysz tę opcję.
@Suszi88: zależy ile dzwonie:D jak mniej wydzwonie, to mniej. minimalna miesięczna faktura to 9 zł. Max jaki zapłacisz to 39 - nigdy nie miałam więcej, a dzwonię bardzo dużo. Mają też opcję, że jak masz abonament u nich to możesz wziać drugi numer i płacisz 9 zł za drugi pakiet z wszystkim tym, co ma pierwszy (nr można przeniesć albo nowy wziać - ja ostatnio mojej siostry nr do swojego konta
@Suszi88: Przechodząc od innego operatora do Orange Free na kartę za 28zł włączasz "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 8 GB" - ta usługa jest dostępna jedynie dla przenoszących. Dodatkowo za każde doładowanie dostajesz bonus danych czyli za doładowanie 30zł gratis otrzymujesz 6GB, miesięcznie masz więcej 14GB. Więcej: http://oran.ge/1Xitm9a