Wpis z mikrobloga

Każda młoda matka ciągle mówi/pisze jak to ciężko jest wychowywać gówniaka, że w ogólnie nie śpi i że ogólnie cięższe niż praca, nie ma się na nic czasu bo na 110% jest się pochłoniętym zajmowaniem dzieckiem... ALE JAKOŚ #!$%@? NA WRZUCANIE TYSIĄCA, POWTARZAM MILIONA ZDJĘC GÓWNIAKA NA FACEBOOK/INSTAGRAM/SNAPCHAT/NASZA KLASE/FOTKE/GRONO TO #!$%@? MAJĄ CZAS


#oswiadczenie #logikarozowychpaskow #logikamatek #matki #guwniak
  • 22
@Asterling: opieka nad dzieckiem to nie tylko przewijanie i spychanie gowniaka do zlobka.
Powolujac dziecko na swiat bierzesz za nie odpowiedzialnosc, a koniecznosc wychowania go na zdrowego, normalnie spolecznie funkcjonujacego człowieka, który nie bedzie #!$%@? to jest ciezka praca. Sie nie dziwie, ze rodzice nie narzekali na natlok obowiazkow skoro im bordo wyroslo.
opieka nad dzieckiem to nie tylko przewijanie i spychanie gowniaka do zlobka.

Powolujac dziecko na swiat bierzesz za nie odpowiedzialnosc, a koniecznosc wychowania go na zdrowego


No tak, czasem do przychodni trzeba zabrać.

normalnie spolecznie funkcjonujacego człowieka, który nie bedzie #!$%@? to jest ciezka praca.


@Shyvana: Rodzice nie mają na to tak dużego wpływu jak dawniej. Dopóki nie zabronisz mu swobodnego używania internetu i kontaktów z rówieśnikami, to wyrośnie na błędach
@Asterling: Po prostu nic mnie tak nie irytuje jak glupawe twierdzenia poparte wiedza z gorszej czesci internetu. Wychowanie dziecka to nic trudnego, bo ono i tak pol dnia spi? Serio? Ja rozumiem, ze sie mozemy na wielu polach nie zgadzac i zyc inaczej, ale po Tobie to sie az takich glupot nie spodziewalam.

Ale to najczesciej kobiety zostaja z dzieckiem i tylko one to zrozumieja. Tatusiowie co to wracaja po 8h
@Asterling: przeciez ja mowie wlascie o okresie macierzynskiego, o pierwszych powiedzmy 3 latach zycia dziecka kiedy wymaga najwiecej uwagi.
To logiczne, ze jak ma lat 7, 10 i 15 to sie za nim nie chodzi cala dobe.
Potem oczywiscie, ze obowiazki rozkladaja sie juz równiej, ale wciaz nie rowno. Kobieta sfere kobieca zawsze bedzie troche lepiej kontrolowac i tyle
@Asterling: jest jeszcze cos takiego jak urlop wychowawczy i trwa zdecydowanie dluzej, wiele kobiet się na niego decyduje ze wzgledu np na karmienie piersia.
Z czlowiekiem, ktory twierdzi, ze nie ma nic trudnego w opiece nad kilku(nasto)miesiecznym dzieckiem nie mam o czym rozmawiać.
@Asterling: juz ci tlumacze.

To, ze normalne kobiety nie placza w internetach ma bardzo proste wyjasnienie. Myslisz, ze nie-karyna nigdy nie jest zmeczona, nie pada czasami na pysk i nie ma dosc? Oczywiście, ze sa takie momenty, kiedy ma ochote rzucic wszystko w cholere i wyjechac w bieszczady. Ale normalna kobieta byla tego swiadoma, swiadomie zdecydowala sie na macierzystwo ze wszystkimi plusami i minusami. I u niej stosunek plusow jest zawsze
@Shyvana: Tak samo można być zmęczonym po 8 godzinach pracy. Nie gadaj mi proszę bzdur że to takie ciężkie bo naprawdę w dzisiejszych czasach jest tyle ułatwień że ciężką pracą to nie jest. To nie są czasy gdy matka musiała prać w ręku pieluchy.