Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym czy warto teraz kupować iphone... Jestem posiadaczem LG G3 od prawie roku już i nie czuje się jakby był to flagowy telefon za bardzo... Z drugiej strony nie chcę wydawać 2500-3000zł na Iphone 6s, więc pytanie: czy warto kupować iphone do 1500-1800zł ? jeśli tak to jakiego? jak będzie z wydajnością? jaka jest prawdziwa różnica między iphonem a androidem? telefonu używam głównie do rozmowy, smsy, przeglądanie internetu, czasem może być potrzebna appka do różnych .docx czy innych .xlxs czy do połączenia ssh z serverem. raczej unikam gier, a szczególnie 3d czy innych "super produkcji". macie jakieś linki do kanałów na yt opisujących w ciekawy sposób różnice? porównujące apki na obu systemach itd? jak ze wsparciem? jeśli kupię np. iphone 5s to czy za dwa lata będzie on jakkolwiek chodził? czy nie warto teraz kupować już 5s i musiałbym wydać 2500 najlepiej na nowego 6s.. ?

zupełnie nie znam się na iphonach, więc proszę o poradę was, drogie Mirki :)

#ios #apple #iphone #bojowkaiphone #bojowkaios
  • 27
@Storczycki: @twardziel_psychopata: @strean:

Allegro odpuscic

5s 2,5-3,5roku zanim padnie, w ispotach maja normy wyrabiac i sprzedaja ponizej cen zakupu luje. 1779 widzialem nawet za 5s 16gb

6 imho dla mnie dupa bo drogi i nie jakis super

6s spoko i da rade 1-3 lata dluzej niz 5s bez gier

W marcu maja pokazac 5se czy co nie wymysla ale tego samego dnia ceny wszystkich sprzetow z ios ida 20%