Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #rozdajo Kolejne islandzkie #rozdajo !!!!
  Tym razem suszonyislandzki przysmak rybka dorsz/plamiak. Na islandzkim górskim powietrzu suszone!! Ooo panie jakie to zdrowe 82/100G protein takie mięśnie ci wyjebie!! A wiec plusuj a bedzie ci dane!! Panie jakie to dobre

  odpowiedzi (20)

 • avatar

  Co się odwaliło dzisiaj. W sumie nie chciałam pisać o tym, ale co mi szkodzi :v

  Zamówiłam sobie pizzę, pan pizzerman dzwoni do drzwi, otwieram, taki zwykły, młody chłopak. Mówię dobry, korki? On że tak, bo piątek itd. Zapłaciłam, mówię "cześć", siadam do stołu. 3 minuty później dostałam SMS-a (z jego prywatnego numeru a nie ze służbowego) jak tam pizza, później ile mam lat, czy jestem wolna itd.

  Odpisałam, że czekam na niebieskiego. Na początku było mi nawet miło, jak napisał, że "no hehe taka ładna dziewczyna to mogłem sie domyślić że ma chłopaka", bo ja tu chora otwieram w starych dresach, a on że ładna, no ok. Ale później zaczął trochę przeginać, pisząc:

  A długo z nim jesteś? Może uda mi się ciebie oczarować
  Umowimy sie na wino?
  Zdradziłaś kiedyś chłopaka?


  No kurwa, WTF.

  Błagam #niebieskiepaski nie piszcie takich rzeczy, to jest creepy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #rozowepaski #zwiazki #podryw #truestory
  pokaż całość

  odpowiedzi (51)

 • avatar

  Za malego wyobrażałem sobie, że 40 latek to stary dziad, jedną nogą w grobie. Dziś nadszedł dzień rozliczenia, pożegnania trójki z przodu i wstawienia czwórki...Jakoś tak nie czuję tego wieku. Co prawda kiedyś to były czasy a teraz już nie ma czasów...ale najlepsze przede mną!

  odpowiedzi (25)