Wpis z mikrobloga

@yoyo: a białe jest czarne czy czarne jest białe? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Już zaczynam się gubić przez tą brudną politykę.
Powiem wam tak, programiści zauważyłem mają przeważnie ścisłe umysły ale też jest wielu, którzy mają te umysły nie tylko ścisłe ale również ściśnięte gdzieś tam w swoich pudełeczkach i nie są
@yoyo: to prawda, więc pozwól, że ja pozostanę przy swojej opinii a czas zweryfikuje kto ma rację a kto nie ma. Gdybym ja był podatny na wkręty i sugestie to bym oglądał telewizję publiczną. Pozwól, że sam będę wybierał godne zaufania źródła.
@yoyo: jeszcze nie wysłuchałem do końca ale wiem, że to zrobię może nawet więcej niż raz żeby lepiej zrozumieć ALE ja powiedziałem, że nie stawiam się po żadnej ze stron, wiem że wygra wolny rynek. Jestem neutralny jak Szwajcaria ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Kto chce prowadzić wojny i wciągnąć się w wir
@yoyo: ok audycji wysłuchałem całej a nawet pewne części kilkukrotnie i nie znalazłem nic co dowodziło by, że Core jest zły a Classic dobry. Wręcz odwrotnie Gavin powiedział skończmy z atakami i bezpodstawnymi spiskowymi teoriami.

Ja w sumie powinienem jak bankster zachęcać do wojny i na niej korzystać a nie nawoływać do pokoju. Na konflikcie skorzystałem bo miałem szansę taniej kupić.
Czyli jestem jak bankster neutralny a na konflikcie korzystam :)
@pawlo74:

ok audycji wysłuchałem całej a nawet pewne części kilkukrotnie i nie znalazłem nic co dowodziło by, że Core jest zły a Classic dobry. Wręcz odwrotnie Gavin powiedział skończmy z atakami i bezpodstawnymi spiskowymi teoriami.


No właśnie.

Co do tego wpisu to jasno pokazuje, że Adam Back czyli Core chce zwiększenia limitu ale znowu znajdą się ludzie, którzy zinterpretują to co powiedział po swojemu.


Adam i ogólnie Core zmienili zdanie co
@pawlo74

znajdą się ludzie, którzy zinterpretują to co powiedział po swojemu


@yoyo:


Adam i ogólnie Core zmienili zdanie co do podniesienia


@yoyo: a nie mówiłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko to polityka, zawiła interpretacja i zmyła i jeszcze do tego piszesz:

No właśnie.


@yoyo: dobra tarzajcie się w gnoju jeżeli chcecie ja bastuję. W sumie to im więcej gnoju tym lepiej dla mnie bo jest