Wpis z mikrobloga

Jestę Pilotę! Dzięki temu możecie obejrzeć polską wieś Wyszobór (zachodniopomorskie) z lotu ptaka w rozdzielczości 4K.
I chyba najciekawsze ujęcie jakie mi się przydarzyło: w 1:20 w zbożu ganiałem zwierzynę leśną. Elfik?

Film nagrany w wakacje, zmontowany w październiku, wyrenderowany (9 godzin mielenia komputra!) wczoraj.

#drony #dron #polska #fotografia #film #dslr #filmowanie #wies #dji #phantom
hoRacy - Jestę Pilotę! Dzięki temu możecie obejrzeć polską wieś Wyszobór (zachodniopo...
  • 19
@hoRacy: ujęcie na zwierzaka w zbożu genialne! Bociany też fajne, aż dziwne, że się w ogóle nie zainteresowały phantomem (albo tylko udawały, że się nie interesują ;) Btw w czym zrobiłeś animowane napisy do intro? Świetnie wygląda taka typografia w połączeniu z delikatną animacją liter.
@hoRacy: Twój filmik "jest w pytę"! Gratulację powinieneś dostać od samego sołtysa! Jak oglądam takie materiały to aż mam ochotę zakupić Phantoma3S/A. Niestety potem do głosu dochodzi rozsądek i rozpływa się to jakoś...ech te "piniondze" :)
@hoRacy: No tak tylko Standard nie ma "Lightbridge" Podobno różnica w jakości transmisji jest kolosalna na korzyść "Lightbridge"? Co możesz mi powiedzieć na ten temat? :)
@kostyak: Mogę powiedzieć, że w Polsce legalnie możesz latać i tak w zasięgu wzroku, czyli ok. 150m. Więc zasięg 5KM jest Ci zbędny. Standard ma właśnie zasięg video kilkuset metrów.
@kostyak: nie sądzę. P2 nawet nie tanieje jakoś znacząco. a P4 zajmuje z uwagi na cenę inny już segment rynku (jakościowo - taki sam, ale hi-techowo i cenowo - wyższy). P3 jest idealnym wyborem - oferuje wszystko praktycznie to co Inspire 1 za prawie 1/3 ceny.