Wpis z mikrobloga

Niniejszym oświadczam i ostrzegam - ekspertyza przeprowadzona przez grafologa nie będzie ostatnią, idę o zakład, że środowisko broniące Lecha Wałęsę stwierdzi, że trzeba kogoś z lepszymi kwalifikacjami, a i to nie pomoże. Doczekamy się komisji krajowej grafologów, później zobaczymy komisję grafologów za granicy. Tak to już u nas w Polsce jest.

@lechwalesa Panie prezydencie - naprawdę polecam udać się na debatę. Jak sam Pan twierdzi prawda się obroni. Więc werdyktów nie ma co stawiać, ni to Pana obrażać, ni gloryfikować.

Gro osób uważa, że dalej jest Pan ikoną obalenia komunizmu. I to się również nie zmieni, nawet po tym jak się Pan ewentualnie przyzna.

#oswiadczenie #bolekniebolek #lechwalesa #teczki #ipn #twbolek
  • 7
@gorfobrut: Ja to uważam, że Lech jest biedny dość w tej całej sytuacji. Możliwe, że przez lata był szantażowany tymi dokumentami - na dobrą sprawę rozpieprza mnie teoria, w której robią z niego jakiegoś super tajnego agenta co to rozpracował Solidarność. No bez przesady.

Na pewno jest swego rodzaju ofiarą tej całej sytuacji. To nie ulega wątpliwości - bo za to co działo się po 89' powinni beknąć Ci, którzy przeprowadzali
@OsziOsz: to historia Lecha Wałęsy skończyła się na roku 89? Przecież jest udowodnione, że niszczył swoje akta w okresie prezydentury.

Na pewno jest swego rodzaju ofiarą tej całej sytuacji.


Poczytaj sobie wpisy tej "ofiary" popatrz sobie jak przez cały czas się puszy, co mówi o ofiarach swoich donosów.

Znamienne, że żal Ci Wałęsy, a co z tymi ludźmi, którzy mówili o jego "czarnym epizodzie" i byli za to niszczeni? Jeszcze w
@gorfobrut: Miałem tu na myśli oficjalną współpracę, co było potem mamy okazję się przekonać za pomocą wielu dokumentów, zarówno wideo jak i w wersji papierowej. Nie zrozum mnie źle - ja go nie chcę bronić, ale z ostatecznym osądem się wstrzymam. Ale czy tak jest?

Osobiście uważam, że jest TW Bolkiem, ilość faktów przeważających za tym jest niewspółmierna do kontrargumentacji.

A żal mi go po prostu, po ludzku.
@OsziOsz: rozumiem Cię, życie wielokrotnie pokazywało, że z osądem czasem lepiej się wstrzymać. Ja jednak nie mam do naszego noblisty nawet cienia sympatii, nie jest mi go żal bo wielokrotnie swoim życiem dawał dowód jaką jest osobą. Zwłaszcza uderza mnie niepojęta wręcz zawziętość i pogarda dla ludzi jaką wykazuje. Niemniej oczywiście każdy może mieć swoje zdanie :)