Wpis z mikrobloga

szesnaście prototypów, miliony kredytów, sześciu zabitych ale w końcu się udało! SSTO o masie startowej 217 ton + 40 ton ładunku (òóˇ)

I tak sukces połowiczny bo nie jest full stock, musiałem użyć tweakscale aby utrzymać w ryzach ilość części, 2 rapiery a 24 to trochę różnica.
#kerbalspaceprogram
Antylogic - szesnaście prototypów, miliony kredytów, sześciu zabitych ale w końcu się...

źródło: comment_X6aq1dz54qMlPthqe54XnOaXmMTC5awB.jpg

Pobierz
  • 9
@jack-lumberjack: ale że transportowy czy na daleki zasięg ma być ten twój SSTO, bo jak ma tylko wyjść na orbitę to wystarczą Dwa rapiery 6 ton paliwa i 4,5 tony utleniacza. Przynajmniej tyle ma mój 22tonowy mikrus i zostaje mu nawet na powrót na pas.
@AstroMat: mod Kerbal Engineer Redux, dodaje ikonkę na toolbarze w prawym górnym rogu, którą można rozwinąć do takich okienek z informacjami. nie wiem czy już wyszła wersja działająca z 1.0.5, ta jest na 1.0.4 i nie pokazuje statystyk dla silników odrzutowych, ale z rakietami działa świetnie. MechJeb ma to samo + autopilot.

@jack-lumberjack Zrobiłem skrzydła po mojemu, 25,5 tony, 1,1km/s zostało w zbiornikach, orbita za drugim podejściem, trochę krzywa. Grunt to