Wpis z mikrobloga

Zapraszam na czeski wieczór w Katowicach ( ͡º ͜ʖ͡º) -> (tak wynikło z wczorajszego niejawnego głosowania)

Data: 27 II 2016
Godzina: 18:00 - postaram się być na czas:D
Miejsce: Hospoda, ul. Gliwicka 6/I 40-079 Katowice -> Streetview

Udogodnienia: W lokalu jest WI-Fi oraz można płacić kartą ( ͡º ͜ʖ͡º)
Rezerwacja: Mamy rezerwację na salkę więc nie bać się - można zapytać się w barze o nią a gdyby ktoś potrzebował kontaktu do mnie to na PW proszę.

Miło byłoby gdybyście zaplusowali w celu potwierdzenia obecności - bo nie wiem ilu się was można spodziewać.
A City Pub najwyżej następnym razem jeżeli będziemy chętni (koszt 500zł za salę do wydania na barze).

Jak ktoś potrzebuje transportu albo przyjedzie swoim jak ja (Żory <-> Katowice) to może poinformować resztę o tym - może ktoś zechce dołączyć. :)

| #katowicewykopparty | #katowice | #wykoppiwo |

Spam miastami:
#rybnik #gliwice #zory #jastrzebiezdroj #wodzislaw #mikolow #zabrze #czestochowa #bielskobiala #bytom #sosnowiec #dabrowagornicza #rudaslaska #tychy #chorzow #cieszyn #raciborz #siemianowice

PS

gorush - Zapraszam na czeski wieczór w Katowicach ( ͡º ͜ʖ͡º) -> (tak wynikło z wczora...

źródło: comment_4TUj31XI97r3Lcwfz7mU11i6kJGOuKJo.jpg

Pobierz
  • 111
Zawołani wczoraj - pewnie dalej nie wpisali (bo po co niech się gorush męczy i szuka :D) się do spamlisty -> http://mirkolisty.pvu.pl/list/fYv0EKgJBsrguuos

@fenomenalnie_miotam, @FlyOnTheWall, @gego91, @LadyHana, @Saute, @wielka_glowwa busz_menka, @Czytelnik30, @dreamy, @inercja, @jemcheetosy, @kukukulfon, @Masterczulki, @Mrboo, @radek_kolakowski, @Sternburg, @sylwke3100, @Talar_, @tiris, @uczalka, @normanos @ReginaPhalange @DOgi @Bajzel2012, @bialoruskie_standardy, @FreshAle, @gibpotatoe, @