Wpis z mikrobloga

#film #filmnawieczor #kino
Pozdrowienia dla ludzi pasjonujących się w poprawianiu innym humoru, którzy tak na prawdę nie robią nic trudnego - po prostu poświęcają ludziom minimalnie więcej uwagi, mówiąc coś minimalnie bardziej spontanicznego. Czasami mam wrażenie że niektórzy nigdy nie odkryli jakie to fajne uczucie, kiedy się kogoś wyrwie z monotonii.

Zapraszam wszystkich, a szczególnie mirków z pod tagu #depresja i #feels na seans sympatycznego filmu krótkometrażowego o smutku i uśmiechu.

Jak ktoś w miarę ogarnia angielski to można wyłączyć te napisy bo mówią wyraźnie i prosto, a napisy tylko przeszkadzają.
https://youtu.be/0a4tohrC-9g

Zapomniałbym! Jest też #ladnapani
  • 2
@shocik: oglądałem to już kiedyś, ale dobrze że sobie przypomniałem. Historyjka jest zbyt banalna i mało rzeczywista, ale nie o tym chciałem ;) zwraca uwagę jedna rzecz - jak pokażesz ludziom, jaki jesteś zdolny w jakiejś dziedzinie, w sumie w czymkolwiek, to zaczną od ciebie wymagać, byś taki był, oczekiwać ciągle tego i zdziwią się, gdy tak nie będzie. A przecież nie każdego dnia ma się formę. Nie każdego dnia się
No ale cóż, trzeba byłoby spojrzeć co w życiu osiągnęli ci pierwsi a co ci drudzy, życie zapewne sporo zweryfikowało


@nihon: Ostatnie zdanie najważniejsze. Myślę że jeżeli zdolny uczeń nauczy sie nie przejmować w takich sytuacjach to stanie sie porządnym człowiekiem i może dokonać czegoś wielkiego.