Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/link/1513249/tysiace-demonstrantow-zablokowalo-wiec-homoseksualistow/

To jest właśnie typowe lewactwo - blokowanie marszu przeprowadzonego zgodnie z prawem i za przyzwoleniem władz.

Gruzińskie władze dały zielone światło wiecowi, twierdząc, że wszyscy Gruzini, niezależnie od orientacji, mają prawo do wyrażania swych opinii w przestrzeni publicznej.


Co natomiast robi lewactwo?

"Nie pozwolimy tym chorym ludziom przeprowadzać parady gejów w naszym kraju. To jest przeciwko naszym tradycjom i naszej moralności" - mówiła Żużuna Tawadze, trzymając w ręku pęk pokrzyw, gotowa ich użyć przeciwko gejom.


Można się tylko śmiać bo płakać nie ma co.

No, ale dziś, jutro czy w bliżej nieokreślonej przyszłości osoby, którym się to podoba napiszą komentarz w stylu - precz z lewactwem albo milcz lewaku. Pytanie - czy będą te słowa kierowali sami do siebie?

#neuropa #neuropasreuropa #zakopdlafir3fly #zakopujzbaronem #zakopujzneuropa
  • 25
@Baron_Al_von_PuciPusia:

No dobra, to co mnie dotyczy, zwiazki parnterskie adopcja homo, blablabla :)

Moze cos z katolicyzmu i relacji z panstwem. Z toba mam zawsze dylemat bo raz jak piszesz to wg standardow wypoku raz prawak, raz lewak :)
@Floyt: a może on po prostu pisze normalnie. To że wykop chce każdego szufladkować to jeszcze nie znaczy że wszyscy tu przestali używać własnych mózgów, pomimo tego że stadne myślenie to już tutaj przykry standard. Raptem parę osób sili się na jakąkolwiek weryfikację tego co czyta, a większość łyka papkę jak młody pelikan, co nie przeszkadza im potem wyzywać ludzi od lemingów... Przykłady można mnożyć :)
zwiazki parnterskie


@Floyt: Za. I tak z tego korzystają głównie hetero.

adopcja homo


@Floyt: Niekoniecznie, kwestia dyskusyjna, ale to głównie z powodu braku akceptacji społecznej. Taka decyzja to ostatni element zmian społecznych w kwestii homo.

Moze cos z katolicyzmu i relacji z panstwem


@Floyt: Kościół, niezależnie jakiego wyznania i państwo powinny być od siebie oddzielone. Finansowanie powinno się odbywać na zasadzie dobrowolnych składek - np. poprzez przekazania danego procenta
@Floyt:

adopcja homo


Jak osoby niebędące w związku małżeńskim mogą adoptować dzieci, to tak naprawdę nie ma formalnych przeszkód przed adopcją dzieci przez osoby homoseksualne. Walka z tym wydaje się bezcelowa, bo nikt przecież nie będzie pytał chętnego człowieka do adopcji o orientację.

Ja nie mam z @Baron_Al_von_PuciPusia problemów. Wg wykopowych standardów to lewak, jak większość z nas, niezależnie od stanu faktycznego :]
@maciejkack: Tak, ale to nie o to chodzi. Ja moge adoptowac jako samotna osoba, ale moj facet nie zostanie opiekunem. O to sie rozchodzi. Jak ja umre, to dzieciak trafi do domu dziecka, choc byl ze mna i z "drugim tatusiem" cale zycie. To sa prawdziwe dramaty, ktore juz dzisiaj egzystuja w polsce ale to jest temat tabu i to mnie TOTALNIE #!$%@?. A takie mendy jak jeden w ostatnim wykopie
@Floyt: To prawda, nie ma adopcji jako tako przez pary homoseksualne, bo prawnie te związki nie są usankcjonowane. Choć chyba tak samo by było, gdyby bez małżeństwa jakaś para heteroseksualna wychowywała adoptowane dziecko. Chłopie, szkoda nerwów na przejmowanie się komentarzami na wykopie. Większość by chciała eksterminacji gejów, żydów, muzułmanów, eurokratów i większość zgodnie potępia Hitlera, drugą wojnę światową i ludobójstwa szczególnie na Polakach #fucklogic
@Baron_Al_von_PuciPusia:

Zapytalem na mikro jaki ludzie maja podejscie normalnie jak sie dowiedza ze ktos jest chory psychicznie, jak reaguja, co mysla, bo bylem ciekaw z racji ze wiele lat interesuje sie tamatem i sam chorowalem na depresje.

Zapytales czy mnie ktos zle traktuje na mikro :>