Wpis z mikrobloga

Mirki będę się przeprowadzał i zastanawiam się nad wynajęciem jakiegoś trochę większego auta typu kombi żeby przewieźć rzeczy z dwóch mieszkań do nowego. Być może kolega będzie miał czas w weekend i nie będzie to potrzebne ale wolę rozpoznać temat. Możecie polecić jakąś tanią wypożyczalnię w #warszawa? Google podpowiedziało mi Dolcar gdzie mam Astrę Kombi za 180zł (50 zł za oddanie po godzinach pracy bo sobota).
Firmy transportowe,przeprowadzkowe i inne taxi raczej odrzucam bo nie będzie to proste przewiezienie z miejsca do miejsca tylko trochę zabawy.
  • 14
@szkkam: mój kolega na przeprowadzkę wynajął Ducato i opłaciło mu się. Jak masz dużo rzeczy to może to lepszy pomysł. Gdybyś był z Trójmiasta to bym Ci pomógł za darmo.
@deyna: Aż tak dużo rzeczy nie mam dlatego jakieś typowej wielkości kombi byłoby ok. Mam nawet własne auto ale tam bagażnika praktycznie nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Głównie liczę na polecenie jakiejś wypożyczalni.
@szkkam: popieram @AllOver. Na powazkowzkiej masz wypożyczalnie. Za 150 masz dostawczaka i pakujesz co chcesz i ile chcesz a jak ładnie poprosisz to i wózek transportowy dadzą. Po co sie męczyć z jakimś kombi gdzie trzeba fotele składać itp.