•  
  J.........e

  +34

  ROZKAZ STAKU MATKI: Neuropa opuszcza wypok. (tl;dr na dole)

  Komisja Bezpieczeństwa Ruchu Poparcia Pana Palikota i Reptilian wydała ostatnio nakaz aresztowania członków bandyckiej sił reakcyjnych, które brały bezpośredni udział w porwaniach obywateli Neuropy, a konkretniej wolfik92, Ryzowy_Potwor i relik39.

  Jak wiadomo, od wielu lat plugawa organizacja „Federacja Galaktyczna” używając kuszących propozycji porwała kilkudziesięciu użytkowników wypoku.

  Akty te, dokonywane przez nich, są niezbicie potwierdzone faktami historycznymi. Były one najbardziej barbarzyńskimi,
  przypominającymi średniowieczne polowania na niewolników szkaradzieństwami, tym razem posunęli się oni w swojej imperialistycznej haniebnej polityce do porwania wolifika92, relika i Ryzowego Potwora.

  Komitet Centralny Ruchu Poparcia Pana Palikota i Reptilian stanowczo krytykuje lekkomyślne czyny sił podżegaczy wojennych pod dowództwem niesławnego "Rzeźnika Plejad", nazywając je zdradzieckimi, anty-zjednoczeniowymi i niezgodnymi z prawami jaszczura działaniami, które niszczą cenne zdobycze ery neuropeizmu i ponownie ożywiają krowinizm, z okresu niesławnej spamerskiej dyktatury “krula”.

  Poprzez otwarte działania na rzecz pogwałcenia praw wybitnych działaczy ruchu zjednoczeniowego wypoku jak wolfik, Ryzowy_Potwor czy relik39 obecnie rządzące marionetkowe siły reżimu na pasku diabelskiego Aśtara zaprezentowały się jako grupa pochlebców, zdrajców, korwinistycznych dyktatorów i anty-zjednoczeniowych elementów.

  Z informacji dostępnych Statkowi Matce wynikało, że grupa eackiego "koserwatywni-liberałowie" przekazała wolfika swoim hersztom z Federacji Galaktycznej i przetrzymywali go w jaskini gdzieś pod Sosnowcem, zbudowanej prawdopodobnie pod koniec lat sześćdziesiątych, pod pretekstem zakończenia wojny w Wietnamie. Ani Jaszczur ani prawdziwy postępowy człowiek, nie jest w stanie wyobrazić sobie barbarzyństwa nędzników, którzy go porwali. Pozostawało mieć nadzieję, że jeszcze go nie strzelili. Nie strzelili wolfika.

  Po dniach śledztwa, rewolucyjne siły Central Intelligence Agency COBRA przeprowadziły bezlitosny rajd na wyżej wymienioną jaskinię deprawacji, zmuszając tchórzliwe marionetki sił anty-postępowych do ucieczki godnej prawdziwych plugawców.

  Widok tam zastany był porażający. Wolfik92 umarł śmiercią tragiczną, znaleziony został w wychodku, siedział tam zatrzaśnięty prawdopodobnie ok. 4 dni. Jako gad, bez źródła ciepła nie dał rady. Ryzowy_Potwor i relik39 znalezieni zostali cali w srebrze, po bliższym zbadaniu okazał się to być suplement Ki uniemożliwiający reptilianom wysysanie złej energii z ludzkości. Rehabilitacja relika zajmie wiele miesięcy, dla Ryzowego nie ma już nadziei.

  Co więcej z dokumentów znalezionych w jaskini wynika, że wszystko to była dywersja! Porwania wyżej wymienionych jaszczurów, miały odwrócić uwagę Statku Matki od prawdziwej potworności. Aśtar dokonuje ostatecznej próby obalenia władzy Gwiezdnego Jaszczura, jak się okazało w przeprowadzanych obecnie wyborach w układzie Alpha Draconis Aśtar dokonuje ostatecznej próby wpędzenia nas w mroki feudalnego zniewolenia. Wystawił on w wyborach swoją marionetkę TW "Krula" i żerując na naiwności świeżo wyklutych Jaszczurów kandydat Krul uzyskuje już ponad 30% w sondażach.

  W świetle powyższych informacji Statek Matka podjął natychmiastową decyzję wycofania Neuropy z rejonu wypoku z powrotem do układu słonecznego Alpha Draconis, aby zakończyć epokową wojnę z obskuranckimi siłami Aśtara i wypełnić pradawną przepowiednię, wg której na końcu walki w glorii i chwale powróci DuPont i dzięki niemu Krul ostatecznie jak zawsze dostanie 1% niwecząc tym samym gangsterskie plany Antypostępowca Aśtara, przynosząc 1000 lat postępu i Nową Nibiru.

  W związku z tym Neuropa zaprzestaje działalności na wypoku.
  ---------------
  tl;dr Meh, nie chce nam się już to usuwamy grupę.
  --------
  Ostatnie oświadczenie więc bardziej lajtowe, mniej potępienia niż zwykle.

  #afera #neuropa #banujo #tangodown #oswiadczenie

  +: Farrahan, R......e +32 innych