Wpis z mikrobloga

@pezz: Ja bym jednak brał OPX.
Sprzęt będzie żył długo na scenie, już nawet ma więcej ROMów niż "flagowiec" OP2 no i w sumie to taka inna wersja OPO w mniejszym opakowaniu. Możesz wpakować karty pamięci, ale nie wiem jak to będzie działać.
Poza tym "nówka" iPhone 5s 16GB jest jakieś 400zł droższe od OPX, gdzie OPX ma gniazdo na kartę pamięci (mimo też 16GB pamięci wbudowanej) i standardowe złącze microUSB
@L3gion: Ja z kolei słyszałem wiele pochlebnych opinii np. https://www.youtube.com/watch?v=fgK-bxZIG-o
Wymagania: elegancki design i żeby nie mulił. Wiele mi nie potrzeba. Budżet 1,3k.
Na korzyść IPhona przemawiają niższa cena i lepsze wyniki w benchmarkach, OPX za to ma pojemniejszą baterię, wyższą rozdzielczość ekranu, większe zagęszczenie pikseli i lepsze aparaty. Z dupereli typu czytnik linii papilarnych i tak nie będę korzystał. Do tego dochodzi kwestia systemu; do tej pory korzystałem zawsze z
iPhone 5s 16GB jest jakieś 400zł droższe od OPX


@sirpingus: A widzisz, dzięki tobie właśnie podjąłem decyzję :) Sprawdzając ceny na allegro nie zauważyłem, że te modele za ok. 1000zł są refurbished. Dzięki!