Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  WOLNOŚĆ

  6 listopada rusyliśmy autostopem z Leszna i po 12 dniach jesteśmy 5 tys. dalej, autostopem :)
  Za nami Ukraina, Rosja i prawie Kazachstan. Właśnie idziemy na wylotówkę w stronę Ałmat, by tam przez 2 dni odpocząć i zregenerować siły. Stamtąd już prosto do Kirgistanu!
  Termometry sięgają - 10 stopni, choć mieliśmy poranki nawet z - 17. Kazachstan jednak to najpiękniejszy kraj do łapania stopa.
  Będąc w tym dzikim i niesamowitym miejscu, musieliśmy spróbować Beshbarmak, czyli tradycyjnej potrawy z KUNIA. Dziwne uczucie... Mięso dość twarde i gumowate, ale w smaku było ok :)
  Choć zdjęcie tego nie pokazuje, bo robione kilka dni temu, za oknem mamy już góry i śnieg, gdyż jesteśmy przy granicy z Kirgistanem.
  Jako, że u nas już 9 rano, ośmiele się otagować post.

  Przygodo trwaj!

  #podrozujzwykopem #autostop #podroze #lutkowestopy
  pokaż całość

  odpowiedzi (24)

 • avatar

  Na kanwie ostatnich porządków kontynuuję zabawę w #rozdajo.

  Do "zdobycia" jest laptop marki Lenovo, model X220 z procesorem Intel i5-2520M, 4GB RAM i dyskiem SSD o pojemności 256GB. Komputer ma ~ 6 lat, jest raczej sprawny (daaaaaaaawno go nie używałem), nie ma na nim żadnego systemu, brak też naklejek z kluczem np. W7. W zestawie oryginalna ładowarka (nawet dwie) i wskaźnik do ekranu.

  Warunki/regulamin:
  1. Aby zabawa mogła się zacząć wpis musi zdobyć pięć tysięcy plusów
  2. W akcji nie mogą wziąć udziału: zielonki, wielbiciele patostreamów oraz członkowie nieistniejącej n*ropy (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  3. Zwycięzca ma 1 godzinę aby "odebrać" aka "przyjąć" nagrodę. Jeśli osoba, która wygra zabawę ma zablokowane PW - losuję kolejną
  4. Losowanie odbędzie się jutro (sobota, 17/11) między 16:00 a 16:20 i wyłoni zdobywców odpowiednio nagrody głównej jak i dodatkowych (łącznie trzy osoby)
  5. Fanty wysyłam DHL-em na mój koszt

  To jednak nie wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──*:・゚

  Pomyślałem o nagrodach dodatkowych! Pierwszą jest telefon marki Samsung, model J3. Drugą, dwie drukarki atramentowe Epson FX-2190 xD

  >> Nagrodę dodatkową numer "1" (smartfon) zdobędzie Mirek/Mirabelka, która/y wrzuci w komentarzu do tego wpisu swoje zdjęcie (twarz może być zamazana) z garnkiem na głowie, pętkiem kiełbasy w lewej ręce i karteczką z napisem "Wypok". Użytkownik, którego fotografia zdobędzie najwięcej plusów wygrywa.
  >> Nagrodę dodatkową numer "2" (drukarki) zdobędzie Mirek/Mirabelka, którego śmieszny obrazek zdobędzie najwięcej plusów.

  Powodzenia i do boju! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Tagi:
  #zadarmo #komputery #glupiewykopowezabawy
  pokaż całość

  odpowiedzi (30)