Wpis z mikrobloga

Polecicie jakiś fotel? Obecnie mam ten ze zdjęcia i rozregulował się już tak, że nie da się na nim siedzieć, bo leci do tyłu nawet w zablokowanej pozycji. Ma trzy lata, więc to w sumie nic dziwnego.

Szukam raczej czegoś zgrabnego i stylowego (ale to nie kryterium ostateczne), budżet 1000 zł. Jest sens tyle wydawać, czy lepiej kupić coś w połowie tej ceny, a kiedyś sprawić sobie coś z wyższej półki za kilka-kilkanaście k?

#fotel #biuro #pytanie #nocnazmiana
źródło: comment_FRaO2n8rX7XcQfXJ3G4XEWna9zzEaVz6.jpg
  • 12
@Czarny_Klakier: jaki konkretnie model? Bo widzę, że tylko ten mieści się w budżecie, reszta to 1200+:
http://www.fotelebiurowe24.pl/fotel-komputerowy-turbo-dxracer-oh-fe03-n
@Ralfralf: zróbmy to razem!
@fotonowypochlaniacz: chyba najwięcej o nim pozytywnych opinii, mimo że też nie jest to jakaś najwyższa półka. Pojadę i sprawdzę, bo nie mam daleko do Ikei, może od razu spasuje i cena też spoko.
Masz wersję skórzaną? Bo na stronie czarny jest tylko ze skóry :(
@unko: przymierzałem się do DXRacera w Agacie, ale nie powaliło mnie to. Jedynie opcja całkowitego pochyłu oparcia to fajny gadżet, ale ogólnie wrażenie raczej średnie. Może te nowsze modele albo droższe są wygodniejsze, bo te z Agaty były dla mnie trochę za twarde. I poduszka lędźwiowa za duża. Za 700-800 zł może bym się zastanowił.

Tym samym wygrał Markus z IKEI. Fajny, o połowę tańszy(599) i nie wygląda jak zabawka dla