Wpis z mikrobloga

@yeloneck: nie no super i blokuje najpopularniejsze miejsce od 6 do 15 super pomysł popieram!
@rebul4: a napisałem że jest gorszy? Raczej może nieświadomie złośliwy
@Nemezis_: z pracbazy nie widzi i tak tego sprzętu.

Paradoksalnie robi sobie większy stan zagrożenia sprzętu bo jak widzę co 2 kierowca stara się wcisnąć koło niego aby zaparkować a jak wiemy motocykl przewrócić nietrudno.
Jak
@WiewiurPL: Po pierwsze gość stanął tak że lekko pod skosem można zaparkować normalną osobówką.

Po drugie chodnik jest dla pieszych i żeby na nim stawiać moto musi być szeroki.

Po drugie drugie, ja w niektórych miejscach się nie cackam z rzeczywistością tylko zajmuję całe miejsce parkingowe, bo jak sobie będę chciał obetrzeć motocykl to sam to zrobię, nie potrzebuję wciągać do tego przypadkowych ludzi.

Gx
@yeloneck: @rebul4 wyobraź sobie parking na którym zawsze jest ruch, miejsca są cały czas w rotacji a na kilku tych cennych miejscach stoi sobie rower bo może. A ty szukasz gdzie zaparkować.
Ja parkując moto jak widzę że na parkingu tłoczno a jest możliwość postawienia moto pod np. ścianą to tak robię. Dobrze wiesz że miejsc parkingowych jest za mało.
@Gixaar: nie stawiam na chodniku. Nie o to chodzi. W