Wpis z mikrobloga

@zurawinowa: Ale te teksty znane są nie od dziś. Przecież to sprzed kilku ładnych lat. Teraz nagle to wyciągać i aferę robić? Po co? Nadal mi to małostkowością pachnie...

@borysses: Narobiła głupot to narobiła. Święte prawo internetu do wyciągania ich... Z tym, że to było kiedyś, teraz jest moderatorką i publicznie nie chwali się, że pije spermę. To co, z tego powodu, że kiedyś pisała bzdury ma teraz najlepiej w
@borysses: A wy musicie oczywiście "walczyć o wolność" i z nudy jej #!$%@?ć... Ziom, też bym banował takie rzeczy na jej miejscu. Bo takie wyciąganie brudów to zwykła złośliwość (delikatnie mówiąc). Mogła powywalać? Pewnie, to by zaraz była afera, że tuszuje i w ogóle. W internecie nic nie ginie, zaraz byłoby pełno mirrorów. Zresztą co komu aż tak zależy żeby tak się wczuwać i wyciągać zdjęcia ze zbożem i robić z
@borysses: Rzeczywiście, olanie byłoby skuteczniejsze niż walka banami. Tu przyznam rację. Choć nie czytałem dokładnie całości w szczegółach od czego się to zaczęło więc trudno mi wyrokować... W każdym razie, mimo wszystko uważam, że to wszystko za daleko zaszło. Jak dla mnie przesada i trochę przegięcie. No, ale widzę, że zdania są podzielone i pewnie zostaniemy przy swoich. Zresztą, co tam się będę wkręcał, kończę serial i idę spać. ;)

@